Головна сторінка



НОВИНИ
26.07.2016 Андрій Рева: Міністерство повинно створити спеціальну програму допомоги органам соціального захисту Донецької та Луганської областей

Обставини, що склалися внаслідок проведення антитерористичної операції, викликали як велику кількість внутрішньо переміщених осіб, так і евакуацію державних установ, котрі потрібно облаштувати, переформатувати, налаштувати на зовсім інші умови роботи. І все це потребує спеціальної уваги з боку центральних органів виконавчої влади. далi...»

26.07.2016 У проекті Трудового кодексу України не передбачено збільшення нормальної тривалості робочого часу на тиждень

Останнім часом на теренах Інтернету поширюється інформація щодо окремих положень проекту Трудового кодексу України (далі-Проект ТК), яка потребує спростування. Зокрема зазначається, що положеннями цього законопроекту передбачається збільшення нормальної тривалості робочого часу на тиждень у порівняні з нормами чинного Кодексу законів про працю України. далi...»

26.07.2016 Пряма лінія: задай питання Міністру соціальної політики

Сьогодні з 15:00 до 16:00 Міністр соціальної політики Андрій Рева відповість на запитання в форматі прямої телефонної лінії далi...»

25.07.2016 Андрій Рева: Сьогодні кожна п'ята дитина народжується поза шлюбом - батьки просто його не реєструють

Допомога, що надається при народженні дитини, складає приблизно 40 тисяч гривень. Це - на три роки. Можна дискутувати, чи це достатньо, чи ні, але такі можливості бюджету. Раніше, коли за першу дитину платили 25 тисяч гривень, за другу - 50, за третю - 75, був перекіс у соціальному плані далi...»

25.07.2016 Завершено фінансування пенсій за липень 2016 року

25 липня 2016 року, відповідно до графіка поденного фінансування пенсійних виплат, Пенсійний фонд України завершив фінансування пенсій за поточний місяць. далi...»

25.07.2016 Обліковано 1 766 602 переселенців, - Мінсоцполітики

Станом на 25 липня 2016 року, за даними структурних підрозділів соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій, взято на облік 1 766 602 переселенців або 1 434 215 сімей з Донбасу і Криму. далi...»

25.07.2016 Мінсоцполітики працює над реалізацією Проекту "Соціальна підтримка громад" для підвищення якості соціальних і житлово-комунальних послуг

"Філософія Проекту "Соціальна підтримка громад" (далі Проект) полягає в тому, що саме територіальна громада визначатиме, які об'єкти соціальної та комунальної інфраструктури потрібно модернізувати та які соціальні послуги їй потрібно впроваджувати. Для цього вона проведе оцінку власних потреб, - зазначила Перший заступник Міністра Ольга Крентовська на зустрічі з представниками Світового банку. - Територіальна громада отримає інвестиції під реалізацію обґрунтованих пропозицій, основаних на результатах оцінки потреб населення у соціальних послугах та визначених пріоритетах". далi...»

22.07.2016 Андрій Рева: Велика біда, що її ми всі переживаємо, змушує до більшої активності, яку зараз демонструє український Донбас

Свою першу робочу поїздку по країні Міністр соціальної політики Андрій Рева розпочав з візиту до одного з найпроблемніших регіонів - Донецької області. Нині Донецька обласна державна адміністрація розташована в місті Краматорськ. Метою поїздки стало ознайомлення з роботою місцевих органів соціального захисту щодо поновлення прав внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Нагадаємо, 14 червня цього року набули чинності Постанови Кабінету Міністрів України, щодо згаданого питання. Мова йде про Постанову Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 року № 352 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509", що встановлювала порядок видачі довідок про взяття на облік ВПО та про Постанову Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 року № 365 "Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам", що встановлює порядок призначення, припинення і поновлення соціальних виплат. далi...»

22.07.2016 Керівництво Мінсоцполітики разом з представниками громадських організацій обговорили питання соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Під час зустрічі заступник Міністра Віктор Іванкевич повідомив присутніх про те що, з метою посилення соціального захисту чорнобильців, Міністерство вживає заходи, зокрема, опрацьовуються проекти нормативно-правових актів щодо: - збільшення розмірів щомісячної державної адресної допомоги до пенсій інвалідам війни та інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС; далi...»

21.07.2016 Мінсоцполітики: субсидія - це не допомога, а можливість заощаджувати свій сімейний бюджет

Про це сьогодні заявив заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін під час зустрічі з представниками регіональних ЗМІ на семінарі з питань енергоефективності та тарифної політики Уряду. Розвіюючи міфи про субсидії, Віталій Мущинін нагадав, що субсидія є безповоротною державною допомогою, її отримання не пов'язане і не тягне за собою зміни форми власності житла. далi...»

21.07.2016 Міністр соціальної політики Андрій Рева перебуває з робочим візитом у Краматорську

Сьогодні Міністр соціальної політики України Андрій Рева перебуває з робочим візитом у Краматорську. Міністр та група фахівців Мінсоцполітики здійснюють аналіз виконання Постанов Кабінету Міністрів України в питанні поновлення прав внутрішньо переміщених осіб (ВПО). далi...»

20.07.2016 Андрій Рева: Основна причина відмови в субсидії - купівля товару на суму від 50 тисяч гривень

Нещодавно директор аналітичного центру "Інститут міста" повідомив, що в 2015 році кількість відмов у наданні субсидії становила 9%, за 5 місяців цього року вона зросла до 18%, тобто майже половина - 49% - тих, хто звернувся за субсидіями, отримали відмови. далi...»

Повідомлення

Оголошується набір слухачів на реабілітацію до Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів »
Реєстр підприємств, установ, організацій України, що мають заборгованість із заробітної плати станом на 21 червня 2016 року »
Розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для забезпечення житлом членів сімей загиблих учасників АТО »
Проведення Всеукраїнського конкурсу на офіційне найменування та логотип ДП "Український дитячий центр "Молода гвардія" »
Лист Мінсоцполітики депаратментам соцзахисту ОДА щодо віднесення посад до категорій держслужбовців »
Громадське обговорення змін до наказу Мінсоцполітики від 20.01.2015 №37 »
Проведення дослідження щодо проявів фактів насильства »
Пропозиції робочої групи щодо розподілу коштів на фінансову підтримку громадських об'єднання інвалідів та ветеранів, що мають статус всеукраїнських, на 2016 рік »
Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які знаходяться в складних життєвих обставинах »
Типовий комплект документів для оформлення житлових субсидій »
Розрахунок норми тривалості робочого часу на 2009-2016 роки »