Головна сторінкаНОВИНИ
24.06.2016 Спільна робоча комісія з підготовки проекту Генеральної угоди провела своє чергове засідання

23 червня 2016 року Спільна робоча комісія з підготовки проекту нової Генеральної угоди провела своє чергове засідання. Тривалий переговорний процес, який фактично розпочався ще в кінці 2012 року, в черговий раз зумовив необхідність актуалізації термінів виконання досягнутих домовленостей. Крім того, затяжний процес переговорів, зміна соціально-економічних чинників та показників призводить до необхідності переглядати не лише терміни виконання, а й зміст раніше узгоджених положень проекту Угоди. далi...»

24.06.2016 Міністр соціальної політики Андрій Рева зустрівся з з представниками СПО сторони роботодавців на національному рівні

23 червня ц.р. Міністр соціальної політики Андрій Рева провів зустріч з представниками СПО сторони роботодавців на національному рівні. Учасники зустрічі обговорили питання, які сьогодні найбільше хвилюють не лише тих, хто бере участь у формуванні державної політики у сфері праці, зайнятості та соціального захисту, а й тих, хто створює робочі місця. далi...»

24.06.2016 Андрій Рева: Для нас важливо, щоб усі процедури відновлення та продовження соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб проходили абсолютно прозоро

Найважливішим стратегічним партнером в Україні для Міжнародної організації з міграції (МОМ) є Міністерство соціальної політики. Таку думку на зустрічі з Міністром соціальної політики Андрієм Ревою висловив Голова Представництва МОМ в Україні Манфред Профазі. Сьогодні до роботи Організації в Україні, окрім протидії торгівлі людьми, додалася допомога внутрішньо переміщеним особам (ВПО). Уже здійснено декілька проектів, завдяки яким вдалося допомоги певній частині переселенців. Пан Профазі слушно зауважив: "Проблеми ВПО та тих, хто постраждав від шахраїв - торговців людьми, тісно переплітаються. Адже переселенці також можуть стати їх жертвами". далi...»

24.06.2016 Сприяння повній інтеграції та участі осіб з інвалідністю у житті суспільства є одним з пріоритетних завдань Уряду України, - Мінсоцполітики

Виступ заступника Міністра соціальної політики України - керівника апарату Віктора Іванкевича на загальних дебатах під час участі в роботі дев'ятої сесії Конференції держав-учасниць Конвенції ООН про права інвалідів далi...»

23.06.2016 Міністерство соціальної політики роз'яснює питання соціального захисту внутрішньо переміщених осіб

Кабінетом Міністрів України 8 червня 2016 року прийнято постанови № 352 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509" та № 365 "Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам". далi...»

23.06.2016 Мінсоцполітики: Україна прагне перебудувати систему державного управління відповідно до найкращих світових стандартів

Сьогодні перший заступник Міністра соціальної політики Василь Шевченко та фахівці Міністерства зустрілися з представниками Ради Європи з метою обговорення секторальної децентралізації в Україні. Вітаючи гостей, Василь Шевченко зазначив, що Україна прагне перебудувати всю свою систему державного управління відповідно до найкращих світових стандартів, а тому в державі нині активно тривають процеси децентралізації. далi...»

22.06.2016 Мінсоцполітики: Механізм надання субсидій працює ефективно

За результатами опалювального періоду 2015/2016 років вже понад 5,5 млн домогосподарств в Україні скористались правом одержання житлової субсидії. Це насамперед свідчить про те, що населення отримує реальну підтримку від держави при оплаті житлово-комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів, а сам механізм надання субсидій працює ефективно. На цьому наголошують у Мінсоцполітики, підбиваючи підсумки минулого та готуючись до наступного опалювальних сезонів. далi...»

22.06.2016 Мінсоцполітики та громадські активісти об'єднують зусилля з метою вдосконалення законодавства для захисту прав внутрішньо переміщених осіб

Під час сьогоднішньої зустрічі Міністра соціальної політики Андрія Реви з громадськими активістами були обговорені питання контролю виплат внутрішньо переміщеним особам, що відображені в постанові Кабінету Міністрів №637. далi...»

21.06.2016 Андрій Рева провів діалог з Громадською радою при Мінсоцполітики

Одним із ключових питань, піднятих Міністром Андрієм Ревою на зустрічі з Громадською радою при Мінсоцполітики, було врегулювання державної підтримки воїнів АТО та їх сімей. Представники громадських організацій учасників АТО, як розповідали про проблеми,так і пропонували певні кроки їх вирішення. далi...»

21.06.2016 Андрій Рева: Пенсійна реформа – це питання національної безпеки

Питання реформування системи пенсійного забезпечення сьогодні перебували у центрі уваги під час зустрічі Міністра соціальної політики Андрія Реви та фахівців Міністерства із представниками Світового банку. Зокрема, Андрій Рева наголосив, що пенсійна реформа належить до розряду питань національної безпеки – людям мають бути зрозумілими її загальні правила. ”Найкраще працює та модель, котра близька людям ментально”, - зауважив Міністр. далi...»

21.06.2016 Обліковано 1 786 486 переселенців, - Мінсоцполітики

Станом на 21 червня 2016 року, за даними структурних підрозділів соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій, взято на облік 1 786 486 переселенців або 1 446 104 сім'ї з Донбасу і Криму. далi...»

21.06.2016 Андрій Рева: На прикладі найкрупніших українських міст будуть відпрацьовані еталонні стандарти діяльності "Прозорих офісів" в Україні

Робоча група Міністерства соціальної політики, котра займається реалізацією пілотного проекту впровадження діяльності центрів надання адміністративних послуг населенню (ЦНАП) на прикладі вінницького "Прозорого офісу" в п'яти найкрупніших містах України, провела робочу нараду із представниками Світового банку. Спільно учасники робочої групи взялися за розробку алгоритму дій для втілення нового проекту. Загальну організацію підготовчих робіт здійснюватиме Міністр соціальної політики Андрій Рева. далi...»

Повідомлення

Реєстр підприємств, установ, організацій України, що мають заборгованість із заробітної плати станом на 21 червня 2016 року »
Розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для забезпечення житлом членів сімей загиблих учасників АТО »
Проведення Всеукраїнського конкурсу на офіційне найменування та логотип ДП "Український дитячий центр "Молода гвардія" »
Лист Мінсоцполітики депаратментам соцзахисту ОДА щодо віднесення посад до категорій держслужбовців »
Громадське обговорення змін до наказу Мінсоцполітики від 20.01.2015 №37 »
Проведення дослідження щодо проявів фактів насильства »
Пропозиції робочої групи щодо розподілу коштів на фінансову підтримку громадських об'єднання інвалідів та ветеранів, що мають статус всеукраїнських, на 2016 рік »
Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які знаходяться в складних життєвих обставинах »
Типовий комплект документів для оформлення житлових субсидій »
Про перенесення робочих днів у 2016 році »
Розрахунок норми тривалості робочого часу на 2009-2016 роки »