Головна сторінкаНОВИНИ
26.05.2016 Андрій Рева: Виплата пенсій буде стабільно забезпечуватись Урядом, але потрібно дивитись у майбутнє

Пенсійний фонд має проблеми, його дефіцит, порівняно з минулим роком, виріс на 65 млрд грн, у цьому році він складає 145 млрд грн. Своїми власними коштами ПФ забезпечений на 112 млрд грн. „Так, ми маємо певні проблеми, але це не означає, що пенсії не виплачуватимуться, - зазначив в інтервю 112 каналу Міністр соціальної політики Андрій Рева. – Завдання Уряду заключається в тому, щоб забезпечити стабільну виплату пенсій і це буде робитись. Однак нам потрібно дивитись у майбутнє. А наразі проблема в тому, що пенсії наших громадян дуже маленькі. Середній розмір на 01.05.2016 року складає 1900 гривень. Це дуже мало, тому, якщо ми хочемо, щоб пенсії збільшувалися, потрібно вирішувати проблему дефіциту Пенсійного фонду”. далi...»

25.05.2016 Завершено фінансування пенсій за травень 2016 року

25 травня 2016 року, відповідно до графіка поденного фінансування пенсійних виплат, Пенсійний фонд України завершив фінансування пенсій за поточний місяць. далi...»

25.05.2016 У Мінсоцполітики обговорили з MSF напрями подальшого співробітництва

Сьогодні заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Устименко та фахівці Міністерства зустрілися з головою місії неурядової медичної гуманітарної асоціації „Лікарі без кордонів” (MSF), директором БФ „Лікарі без кордонів – Бельгія” Самуелем Давідом Теодором з метою обговорення напрямів подальшого співробітництва. Сергій Устименко підкреслив, що Мінсоцполітики вже не перший рік співпрацює з організацією „Лікарі без кордонів” і висловив вдячність за підтримку України у складний для неї період, спричинений бойовими діями на Донбасі. далi...»

25.05.2016 Мінсоцполітики ініціює нові підходи у визначенні мінімальної заробітної плати та формуванні систем оплати праці

З метою створення правових умов для встановлення розмірів мінімальної заробітної плати на рівні вищому від прожиткового мінімуму для працездатних осіб і приведення поняття мінімальної заробітної плати у відповідність до міжнародних норм і європейської практики Міністерством соціальної політики підготовлено проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо мінімальних розмірів оплати праці". далi...»

24.05.2016 Андрій Рева: ми опинились у ситуації, коли фактично визріває катастрофа з пенсійними виплатами".

Про це в ефірі телеканалу ICTV заявив Міністр соціальної політики Андрій Рева. За словами Міністра, у 2014 році дефіцит пенсійного фонду складав близько 80 млрд грн. Було прийнято рішення обкласти податками пенсії, що дало 1,8 млрд.грн. Через рік Уряд прийняв рішення знизити ставку єдиного соціального внеску (ЄСВ) з 38 до 22%. На думку економістів, пониження ставки повинно було привести до збільшення надходжень до бюджету, що в свою чергу мало б перекрити недобір коштів від зниження соціального внеску. далi...»

23.05.2016 Запорукою ефективної організації надання психологічних послуг є вчасність наданої психологічної допомоги та якість наданих послуг, - Мінсоцполітики

23 травня у прес центрі Укрінформ відбувся круглий стіл на тему "Обговорення світового та вітчизняного досвіду організації системи контролю якості психологічних послуг", організований Міністерством соціальної політики України. У Мінсоцполітики переконані, що запорукою ефективної організації надання психологічних послуг є вчасність наданої психологічної допомоги та якість наданих послуг. Тому для обговорення світового та вітчизняного досвіду організації системи контролю якості психологічних послуг, а також організації системи сертифікації фахівців та акредитації закладів психологічної реабілітації до участі в зібранні були запрошені представники Міністерства соціальної політики, Міністерства освіти та науки, Європейського Правління Сертифікованих Консультантів Психологів (Branch of NBCC, USA), Керівного комітету Ради Акредитації Консультантів та Навчальних Програм (CACREP, USA), далi...»

23.05.2016 Міністерство соціальної політики: Перші кроки зі створення реєстру внутрішньо переміщених осіб зроблено

„Сьогодні є доступні й прості способи контролю за переміщеними особами, тим більше Державна прикордонна служба не тільки по периметру держави контролює виїзд громадян, але й на лінії розмежування, - зазначив в інтерв’ю Інтернет–виданню „Українська правда” Міністр соціальної політики Андрій Рева. - Тому, якщо нам треба взяти інформацію про ту чи інші особу, ми можемо звернутися до Державної прикордонної служби і нам повідомлять, що ця людина виїхала на неконтрольовану територію. Далі набирає чинності 60-денний термін. Якщо протягом 60-ти днів особа не повертається, тоді можна скасовувати цю довідку. Тобто є можливість електронного контролю, не змушуючи людей ходити кудись, створюючи їм додаткові життєві проблеми”. далi...»

23.05.2016 Обліковано 1 783 696 переселенців, - Мінсоцполітики

Станом на 23 травня 2016 року, за даними структурних підрозділів соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій, взято на облік 1 783 696 переселенців або 1 445 739 сімей з Донбасу і Криму. далi...»

23.05.2016 Андрій Рева: Зволікати далі з пенсійною реформою не можна

В інтерв’ю Інтернет–ресурсу „РБК–Україна” Міністр соціальної політики Андрій Рева зазначив, що постала гостра необхідність, аби реформа пенсійної системи стартувала в новому, 2017 році. Як відомо, нещодавно закінчила свою роботу місія МВФ. Серед усіх проблемних моментів, що їх розглядали міжнародні партнери, - великий дефіцит Пенсійного фонду. Зараз ця цифра складає 145 млрд грн. „Ми повинні підготувати заходи й пояснити нашим партнерам, якими засобами збираємося користуватися у вирішенні цієї проблеми, - зазначив Міністр Андрій Рева, - бо те, що відбулося раніше, - це приклад безвідповідальної політики й популізм. Скорочувати ставку єдиного соціального внеску удвічі - до 22% - в умовах дефіциту Пенсійного фонду в 80 млрд. грн, невиправданий оптимізм”. далi...»

20.05.2016 Підписано Галузеву угоду між Міністерством соціальної політики України та профспілками працівників соціальної сфери України і працівників державних установ України на 2016-2018 роки

Процес колективних переговорів на галузевому рівні соціального діалогу 20.05.2016 завершився підписанням Галузевої угоди між Міністерством соціальної політики України та профспілками працівників соціальної сфери України і працівників державних установ України на 2016-2018 роки далi...»

20.05.2016 Учасники селекторної наради обговорили питання оздоровлення та відпочинку дітей у 2016 році

Сьогодні у Міністерстві соціальної політики під головуванням заступника Міністра Валерія Ярошенка відбулась селекторна нарада - засідання міжвідомчого штабу з координації оздоровчої кампанії 2016 року. Участь у ній взяли заступники голів обласних та Київської міської державних адміністрацій, керівники структурних підрозділів ОДА та КМДА, які займаються питання оздоровлення та відпочинку дітей, представники органів управління освіти і науки в областях, представники Федерації профспілок України. далi...»

20.05.2016 Андрій Рева: Я зроблю все, щоб кожен відчув, що українська держава опікується родинами своїх захисників

"Усе, що ми робимо на цій землі, усе, в що вкладаємо зусилля і душу, пов'язано з нашим майбутнім: з дітьми", - зазначив Міністр соціальної політики Андрій Рева на зустрічі зі школярами Львова, котрі завітали до столиці України в рамках реалізаціїї, започаткованого львів'янами, мегапроекту "Мій тато захищає Україну" та проекту "Єдність". Останній передбачає психологічну реабілітацію та оздоровлення дітей та їх батьків - ВПО, дітей - сиріт, дітей загиблих героїв України та інвалідів, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу. Татусі ж галицьких гостей, котрих приймало Міністерство соцполітики, одні - наразі несуть службу в зоні АТО, а інші, на жаль, загинули... далi...»

Повідомлення

Реєстр підприємств, установ, організацій України, що мають заборгованість із заробітної плати станом на 23 травня 2016 року »
Розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для забезпечення житлом членів сімей загиблих учасників АТО »
Проведення Всеукраїнського конкурсу на офіційне найменування та логотип ДП "Український дитячий центр "Молода гвардія" »
Лист Мінсоцполітики депаратментам соцзахисту ОДА щодо віднесення посад до категорій держслужбовців »
Громадське обговорення змін до наказу Мінсоцполітики від 20.01.2015 №37 »
Проведення дослідження щодо проявів фактів насильства »
Пропозиції робочої групи щодо розподілу коштів на фінансову підтримку громадських об'єднання інвалідів та ветеранів, що мають статус всеукраїнських, на 2016 рік »
Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які знаходяться в складних життєвих обставинах »
Типовий комплект документів для оформлення житлових субсидій »
Про перенесення робочих днів у 2016 році »
Розрахунок норми тривалості робочого часу на 2009-2016 роки »