Головна сторінкаГоловні новини
25.06.2015 ПАВЛО РОЗЕНКО: В УКРАЇНІ БУДЕ СТВОРЕНО НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО ЗАЙНЯТОСТІ

Сьогодні під час Міжнародної науково-практичної конференції „Ринок праці України: європейський вимір”, що триває у Києві, Міністр соціальної політики України Павло Розенко презентував концепцію реформування служби зайнятості. „Міністерство представляє нову філософію активності держави на ринку праці, - заявив Міністр. – На основі вивчення і застосування міжнародної практики ми сформуємо в Україні якісно новий сервіс для громадян, який успішно функціонуватиме в сучасних непростих умовах”. Існуючу ситуацію на ринку праці України Розенко охарактеризував як складну, але загалом керовану. „2014 року проти 2013-го кількість зайнятого населення скоротилася на 1 мільйон 200 тисяч осіб, - повідомив очільник Мінсоцполітики. – Це прямий наслідок агресії Росії та викликаного нею зниження економічної активності. Лише у Донецькій області, за експертними оцінками, втрачено 800 тисяч робочих місць”. далi...»

НОВИНИ
03.07.2015 Мінсоцполітики: Ратифікація Стамбульської конвенції є важливим і необхідним кроком для України

Ратифікація Стамбульської конвенції є важливим і необхідним кроком для України, і головною передумовою для того є перегляд національного законодавства на відповідність Конвенції та приведення його у відповідність до норм міжнародного права. На цьому наголосив заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Устименко під час засідання круглого столу "Запобігання та протидія насильству щодо жінок та домашньому насильству: на шляху до ратифікації Стамбульської конвенції Україною". далi...»

02.07.2015 Розпочато фінансування пенсій за липень

2 липня Пенсійний фонд України розпочав фінансування пенсій за поточний місяць. За перший день фінансування, відповідно до графіка, на виплату липневих пенсій спрямовано 1,3 млрд. грн., або 6,4 % місячної потреби. далi...»

01.07.2015 Мінсоцполітики: Завершено фінансування для виплати у червні державної соціальної допомоги

Завершено фінансування для виплати у червні державної допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги особам, які здійснюють догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу. далi...»

01.07.2015 Триває підготовка до ратифікації конвенції про мінімальні норми соціального забезпечення

У Міністерстві соціальної політики відбулися технічні консультації представників виконавчої влади України з експертами Міжнародної організації праці (МОП). Участь у консультаціях взяли представники Мінсоцполітики та низки інших міністерств, Спільних представницьких органів роботодавців і профспілок, Національний координатор МОП в Україні Сергій Савчук, провідний спеціаліст з питань соціального захисту Групи технічної підтримки з питань гідної праці та Бюро МОП для країн Центрально-Східної Європи Кенічі Хіросе, директор департаменту міжнародних трудових норм МОП Крум Марков. далi...»

01.07.2015 У Львові відбулася робоча зустріч фахівців з питань протидії насильству, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми

1 липня 2015 року в Департаменті соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації під головуванням директора Департаменту сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Міністерства соціальної політики України Наталії Федорович відбулася робоча зустріч з керівниками структурних підрозділів адміністрацій районів та міст області з питань протидії насильству, торгівлі людьми, а також з питань гендерної рівності. далi...»

30.06.2015 На рахунки районних та міських управлінь соцзахисту надійшли кошти у повному обсязі для виплати ІІ траншу державної соціальної допомоги за червень, - Мінсоцполітики

На поштові відділення та рахунки банківських установ перераховано кошти у сумі 218,7 млн грн для виплати ІІ траншу державної допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги особам, які здійснюють догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, за червень. далi...»

30.06.2015 Діти із сімей загиблих та поранених учасників АТО оздоровилися в Болгарії

До України повернулися з відпочинку в Болгарії 60 українських дітей із сімей загиблих та поранених учасників антитерористичної операції. Поїздку було організовано за дорученням Міністерства соціальної політики Міжнародною благодійною організацією "Захист дітей Чорнобиля". На запрошення Посольства України в Республіці Болгарія діти відпочивали у дитячому таборі "Друзі", що на території готелю "Kiten Green Park" (м. Кітен), - в екологічно чистому місці, яке оточене лісами та горами, а береги омиваються Чорним морем. далi...»

30.06.2015 Розенко: Ми б дуже хотіли, щоб проект Трудового кодексу був прийнятий у цілому до кінця 2015 року

Ухвалення нового Трудового кодексу - одна з ключових реформ, яку поставив перед собою Уряд, що зафіксовано в коаліційній угоді. Про це в інтерв'ю "РБК Україна" сказав Міністр соціальної політики України Павло Розенко. далi...»

30.06.2015 УКРАЇНА АКТИВІЗУЄ ЗУСИЛЛЯ ДЛЯ РАТИФІКАЦІЇ ЗАСАДНИЧИХ ДОКУМЕНТІВ ЄС І МОП У СОЦІАЛЬНІЙ СФЕРІ

"Попри важкі випробування, які переживає сьогодні Україна, чинний Уряд рішуче налаштований реформувати соціальну сферу нашої держави за європейськими стандартами", - заявив сьогодні Міністр соціальної політики України Павло Розенко, відкриваючи семінар з питань ратифікації Україною міжнародних документів щодо соціального забезпечення громадян. далi...»

26.06.2015 Мінсоцполітики: На поштові відділення та рахунки банківських установ перераховано 146,8 млн грн для виплати ІІ траншу державних соціальних допомог

Станом на сьогодні на рахунки районних та міських управлінь соціального захисту населення надійшли кошти у сумі 221,18 млн грн, що становить 85% від потреби ІІ траншу для виплати державної допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги особам, які здійснюють догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, за червень. далi...»

26.06.2015 Павло Розенко: Реформа служби зайнятості - це зміна філософії роботи з людьми

Нова філософія діяльності Національного агентства праці, яке буде створене на базі існуючої Державної служби зайнятості, - щільна співпраця з приватними посередниками. Про це сьогодні на брифінгу у Будинку Уряду повідомив Міністр соціальної політики України Павло Розенко. „Раніше державні чиновники сприймали приватні агенції як конкурентів, але насправді вони виконують разом з державою спільну функцію – працевлаштування”, - сказав він. „Тому ми плануємо формувати єдину базу вакансій, яка буде включати і вакансії Національного агентства зайнятості, і приватних партнерів. Це буде спільна робота всіх задля підвищення якості надання послуг безробітним”, - наголосив Міністр. далi...»

26.06.2015 Закон щодо субсидій, прийнятий парламентом, виконати неможливо - Павло Розенко

Закон №2676 щодо „автоматичного нарахування субсидій”, який Верховна Рада України ухвалила на минулому пленарному тижні, обмежує права громадян на отримання субсидій. Окрім того, його абсолютно неможливо реалізувати на практиці. Про це сьогодні на брифінгу у Будинку Уряду повідомив Міністр соціальної політики України Павло Розенко. Розенко нагадав, що відповідним законом Верховна Рада повернула норму про необхідність надання довідок про доходи, чим ускладнила процедуру оформлення субсидій. Також Міністр навів інші статті закону, які, за його словами, суттєво обмежують коло потенційних отримувачів субсидій та права громадян. далi...»

Повідомлення

Відповідь України на додаткові запитання Комітету ООН з прав інвалідів »
Права та пільги для учасників АТО та членів їх сімей »
Реєстр підприємств, установ, організацій України, що мають заборгованість із заробітної плати станом на червень 2015 року »
Потреби у гуманітарній допомозі  »
Питання - відповіді щодо внутрішньо переміщених осіб »
СТАН ДОТРИМАННЯ ПРАВ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ »
Реформа системи надання житлових субсидій населенню »
ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ З 1 СІЧНЯ 2015 РОКУ »
Щодо компенсаційних виплат дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи »
З 30 грудня 2014 року розпочнеться прийом документів від підприємств-кандидатів для виготовлення, поставки, ремонту та технічного обслуговування технічних та інших засобів реабілітації у 2015 році »
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції »