Головна сторінкаГоловні новини
31.08.2015 Павло Розенко: У середньому всі соціальні стандарти зростуть на 13%

З 1 вересня 2015 року всі соціальні стандарти зростуть у середньому на 13%. Загалом же, внаслідок збільшення прожиткового мінімуму, зростуть понад 80 видів соціальних виплат, допомог, компенсацій, стипендій тощо для більше 12,5 мільйона громадян. Про це на брифінгу в Будинку Уряду повідомив Міністр соціальної політики України Павло Розенко. Павло Розенко підкреслив, що дострокове підвищення мінімальних соціальних стандартів стало можливим завдяки спільній роботі Президента, Уряду та парламентської коаліції. далi...»

НОВИНИ
02.09.2015 Рівень підвищення заробітних плат залежатиме від кваліфікації працівника - Павло Розенко

Темпи зростання заробітних плат будуть залежати від кваліфікації працівників. Про це в ефірі Hromadske.TV заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко. "Ми не лише механічно підвищуємо на 13% рівень мінімальної зарплати, ми намагаємось провести своєрідну реформу в підходах до оплати праці", - сказав він. далi...»

01.09.2015 Надання якісної освіти дітям з інвалідністю в загальноосвітніх закладах стає реалією сьогодення, - Мінсоцполітики
.

У День знань перший заступник Міністра соціальної політики України Василь Шевченко завітав до Київської школи №281, щоб взяти участь в урочистій лінійці та привітати школярів з початком нового навчального року. далi...»

01.09.2015 Діти з Донеччини і Луганщини оздоровлюються у Одеській області

Міністерством соціальної політики України відповідно до ноти Посольства Республіки Молдова в Україні сформовано групу з 19 дітей з Донецької і Луганської областей, які постраждали внаслідок проведення антитерористичної операції, для оздоровлення й лікування з 31 серпня до 17 вересня ц.р. у Дитячому реабілітаційному центрі ,,Сергіївка" (Білгород-Дністровський район, Одеська область). далi...»

31.08.2015 ПІДВИЩЕННЯ СОЦВИПЛАТ НЕ ВПЛИНЕ НА РОЗМІР СУБСИДІЙ

Підвищення соціальних виплат, заплановане Урядом з 1 вересня 2015 р., не вплине на розмір житлових субсидій, які призначаються громадянам на опалювальний сезон-2015/16. Про це під час брифінгу в прес-центрі Кабінету Міністрів України заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко. далi...»

31.08.2015 Українські родини з дітьми оздоровилися у Фінляндії

З 4 серпня 2015 року протягом тижня мали змогу пройти оздоровлення та реабілітацію у сімейному таборі у Фінляндії 107 осіб, до складу яких увійшли багатодітні сім'ї вимушено переміщених осіб із Донецької та Луганської областей, сім'ї загиблих героїв України, ДБСТ (дитячі будинки сімейного типу), діти-сироти та інваліди. далi...»

31.08.2015 Обліковано 1 459 226 переселенців, - Мінсоцполітики

Станом на 31 серпня 2015 року, за даними структурних підрозділів соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій, взято на облік 1 459 226 переселенців або 1 145 645 сімей з Донбасу і Криму. далi...»

28.08.2015 Мінсоцполітики: Майже завершено виплату ІІ траншу державних соціальних допомог

В Україні в усіх регіонах, крім Харківської та Чернігівської областей, завершено виплату ІІ траншу державної допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги особам, які здійснюють догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, за серпень. На Харківщині та Чернігівщині виплати ще тривають. далi...»

28.08.2015 Розенко: Ми робимо систему соціального захисту людини справедливою, доступною і адресною

„Міністерство соціальної політики працювало над виконанням двох основних магістральних завдань: це, безумовно, забезпечення своєчасних виплат зарплат, пенсій та інших соціальних допомог і активне реформування соціальної сфери, яке побудоване на засадах справедливої, доступної та адресної системи соціальної підтримки наших співгромадян”, - повідомив Міністр соціальної політики України Павло Розенко під час звіту Кабінету Міністрів про свою діяльність у п’ятницю, 28 серпня. Однією з базових реформ у соціальній сфері Розенко назвав реформування системи пенсійного забезпечення. „З 1 червня скасована система спецпенсій в Україні. Ми припинили призначати пенсій чиновникам, депутатам, міністрам, суддям, прокурорам тощо за спеціальними законами. Те, про що лише говорили протягом усіх років Незалежності, ми вже зробили. далi...»

28.08.2015 Василь Шевченко: В Уряді нині аналізують можливість підвищення соціальних стандартів

В Уряді нині аналізують можливість підвищення соціальних стандартів раніше грудня, як це заплановано в держбюджеті-2015. Про це повідомив в ефірі телеканалу NewsOne перший заступник Міністра соціальної політики Василь Шевченко. далi...»

28.08.2015 Мінсоцполітики працює над тим, аби мінімізувати черги в управліннях соцзахисту на місцях, - Василь Шевченко

Мінсоцполітики працює над тим, аби мінімізувати черги в управліннях соцзахисту на місцях. На цьому наголосив в ефірі телеканалу NewsOne перший заступник Міністра соціальної політики Василь Шевченко. далi...»

28.08.2015 Мінсоцполітики передало шкільне приладдя для дітей переселенців

Сьогодні перший заступник Міністра соціальної політики Василь Шевченко відвідав Київський центр біженців на Фролівській, де від імені Мінсоцполітики напередодні 1 вересня - Дня знань - передав волонтерам канцелярські товари для дітей вимушених переселенців. далi...»

28.08.2015 МІНСОЦПОЛІТИКИ ЖОРСТКО СТАВАТИМЕ НА ЗАХИСТ ТРУДОВИХ ПРАВ УКРАЇНЦІВ, - РОЗЕНКО

До керівників і власників підприємств, які відмовляться від співробітництва з місцевими державними адміністраціями і не ліквідують заборгованість із заробітної платні перед працівниками, будуть застосовані жорсткі санкції. Про це у програмі "Від першої особи" у ефірі "Радіо Ера" заявив Міністр соціальної політики Павло Розенко. далi...»

Повідомлення

Реєстр підприємств, установ, організацій України, що мають заборгованість із заробітної плати станом на 25 серпня 2015 року »
Оголошено конкурс на проведення досліджень з питань надання соціальних послуг дітям  »
Типовий комплект документів для оформлення житлових субсидій »
Розрахунок норми тривалості робочого часу на 2009-2016 роки »
Державна допомога особам, депортованим за національною ознакою »
Розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для забезпечення житлом членів сімей загиблих учасників АТО »
Права та пільги для учасників АТО та членів їх сімей »
Потреби у гуманітарній допомозі  »
Питання - відповіді щодо внутрішньо переміщених осіб »
СТАН ДОТРИМАННЯ ПРАВ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ »
Щодо компенсаційних виплат дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи »