Головна сторінкаГоловні новини
20.04.2015 Павло Розенко назвав умови необхідні для детінізації заробітних плат

Міністр соціальної політики Павло Розенко вважає, що умовами для детінізації заробітних плат є зменшення тиску на малий та середній бізнес, боротьба з корупцією в державних органах та проведення судової реформи. Про це він заявив в інтерв’ю виданню «Гордон». «Ми повинні провести низку реформ щодо детінізації зарплат, що є головним ресурсом для Пенсійного фонду. Тіньовий ринок - це до 200 млрд гривень на рік, з яких не сплачуються ні податки, ні соцвнески. Тому детінізація - ресурс номер один для наповнення бюджету Пенсійного фонду»,- сказав він. далi...»

НОВИНИ
24.04.2015 Завершено фінансування квітневих пенсій

24 квітня ц.р., відповідно до графіка, Пенсійний фонд України завершив фінансування пенсій у поточному місяці по всіх регіонах України, за винятком непідконтрольних українській владі територій Донецької і Луганської областей далi...»

24.04.2015 На поштові відділення та рахунки банківських установ перераховано 130,8 млн грн для виплати ІІ траншу державних допомог

Станом на 24 квітня 2015 року на поштові відділення та рахунки банківських установ перераховано кошти у сумі 130,8 млн грн для виплати ІІ траншу державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової допомоги дітям та допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу за квітень. далi...»

23.04.2015 Мінсоцполітики: Завершується виплата пенсій квітня

Станом на 23 квітня профінансовано 19,6 млрд грн пенсійних виплат квітня далi...»

23.04.2015 ПРОБЛЕМИ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ОБГОВОРЕНІ НА ЕКСПЕРТНОМУ РІВНІ

У Комунікативному центрі Уряду відбулася експертна зустріч з питань соціального захисту, працевлаштування та реінтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Участь у заході взяли представники громадських об'єднань, засобів масової інформації, науковці, експерти. далi...»

23.04.2015 Мінсоцполітики: На поштові відділення та рахунки банківських установ перераховано 60,3 млн гривень для виплати ІІ траншу державних соціальних допомог за квітень

Станом на 23 квітня ц.р. на рахунки місцевих управлінь соціального захисту населення надійшли кошти у сумі 157,2 млн гривень для виплати ІІ траншу державної допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової допомоги дітям та допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу за квітень. Це становить 96,7% від отриманої субвенції. далi...»

23.04.2015 Василь Шевченко: Реформування системи пільг в Україні відбувається за трьома напрямами

Реформування системи пільг в Україні відбувається за трьома напрямками: скорочення неефективних пільг, які були у чинному законодавстві, але ніколи не працювали, адресність надання пільг та посилення соціальної справедливості при наданні пільг. Про це в ефірі ток-шоу «Дебати PRO» на Першому національному телеканалі повідомив Перший заступник Міністра соціальної політики України Василь Шевченко. далi...»

22.04.2015 Мінсоцполітики: Розпочалася виплата ІІ траншу державних допомог сім’ям з дітьми за квітень

На поштові відділення та рахунки банківських установ перераховано кошти у сумі 14,5 млн грн ІІ траншу державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової допомоги дітям та допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу за квітень далi...»

22.04.2015 СИСТЕМУ ЕЛЕКТРОННОГО ОБЛІКУ ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ МОДЕРНІЗУЮТЬ

22 квітня у Мінсоцполітики під головуванням заступника Міністра соціальної політики Віталія Мущиніна відбулася робоча нарада фахівців міністерства і представників Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН). Йшлося про створення в Україні єдиної і прозорої інформаційної системи реєстрації внутрішньо переміщених осіб (ВПО). далi...»

22.04.2015 У Вільнюсі відбулась міжнародна конференція на тему "Реалізація резолюції Ради Безпеки ООН № 1325 у регіоні ОБСЄ"

Більше 70 експертів з Північної Америки, Європи та Азії зібралися у столиці Литви 20 квітня 2015 року на конференції, щоб обговорити питання виконання резолюції Ради Безпеки ООН № 1325 щодо жінок, миру і безпеки. Конференція організована Організацією з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), ООН-Жінки та литовським урядом далi...»

22.04.2015 Мінсоцполітики, МОМ та USAID обговорили подальші спільні кроки з протидії торгівлі людьми

Україна зацікавлена у реалізації ефективної державної політики у сфері протидії торгівлі людьми та мінімізації негативних наслідків міграції. Адже в умовах складної політичної та економічної ситуації, що склалася в результаті бойових дій на Сході, це завдання набуває особливої актуальності, - через брак доходів та емоційні стреси люди стають вразливими до різних сумнівних пропозицій. На цьому наголосив заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Устименко під час зустрічі з Головою Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ) Манфредом Профазі, заступником директора місії USAID Ен Марі Ястішок, експертом з питань прав людини Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні Брайаном Кемпбелом, що відбулася у Мінсоцполітики за участю представників Міністерства. далi...»

21.04.2015 Мінсоцполітики: Профінансовано 89% пенсійних виплат квітня

Станом на 21 квітня 2015 року профінансовано 18,1 млрд грн пенсійних виплат квітня далi...»

21.04.2015 Виплати „чорнобильцям” у 2015 році не зменшуватимуться, - Мінсоцполітики

Сьогодні в Україні досить непроста економічна і фінансова ситуація. І головне завдання у цих обставинах – гарантувати максимальний та ефективний захист найуразливішим категоріям громадян, які найбільше потребують допомоги. Тому Уряд, здійснюючи антикризові заходи, намагається захистити найуразливіші пільгові категорії населення, зокрема, й «чорнобильців». Виплати „чорнобильцям” у 2015 році не підвищуватимуться, але й не зменшуватимуться. Про це сьогодні заявив в інтерв’ю японській телекомпанії заступник Міністра соціальної політики – керівник апарату Віктор Іванкевич. далi...»

Повідомлення

Потреби у гуманітарній допомозі  »
СТАН ДОТРИМАННЯ ПРАВ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ »
Реформа системи надання житлових субсидій населенню »
ПРООН допоможе у створенні робочих місць для переміщених осіб (прийом заявок) »
ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ З 1 СІЧНЯ 2015 РОКУ »
Щодо компенсаційних виплат дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи »
З 30 грудня 2014 року розпочнеться прийом документів від підприємств-кандидатів для виготовлення, поставки, ремонту та технічного обслуговування технічних та інших засобів реабілітації у 2015 році »
Відкрито рахунки для надання допомоги  »
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції »
Облік переміщених осіб та надання їм грошової допомоги »
Виплати та гарантії, передбачені військовослужбовцям, військовозобов'язаним, резервістам та працівникам, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період »