Головна сторінкаГоловні новини
23.05.2015 Мінсоцполітики спростовує недостовірну інформацію, оприлюднену окремими ЗМІ

Вчора, 22 травня, під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України Міністр соціальної політики України Павло Розенко у черговий раз поінформував суспільство і депутатський корпус про основні положення пенсійної реформи, розробленої Кабінетом міністрів України. Зокрема, Міністр вкотре нагадав про надзавдання пропонованих змін: забезпечити стабільне і суттєве підвищення життєвого рівня громадян нашої держави, відкрити перед українцями можливість власними зусиллями гарантувати собі гідне пенсійне майбутнє. Водночас наголошувалося, що реформа жодним чином не призведе до погіршення становища нинішніх пенсіонерів. Більше того – стабілізація фінансового стану Пенсійного фонду України у короткотерміновій перспективі дасть змогу підвищити явно недостатній розмір пенсійних виплат, що їх переважна більшість громадян отримують сьогодні. далi...»

НОВИНИ
22.05.2015 В Україні розпочато виплату ІІ траншу державних соціальних допомог, - Мінсоцполітики

Станом на 22 квітня 2015 року на поштові відділення та рахунки банківських установ перераховано кошти у сумі 13,1 млн грн для виплати ІІ траншу державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової допомоги дітям та допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу за травень. далi...»

22.05.2015 МІНІСТР СОЦПОЛІТИКИ ЗУСТРІВСЯ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ДЕРЖДЕПУ США

У Мінсоцполітики відбулася зустріч Міністра Павла Розенка і фахівців Міністерства з представниками Державного Департаменту США з питань населення, міграції та біженців, Агенції міжнародного розвитку США (USAID) і Посольства США в Україні. У вступному слові Розенко нагадав, що в Україні ухвалені і діє низка програм щодо сприяння всебічній адаптації внутрішньо переміщеним особам (ВПО), число яких на сьогоднішній день сягнуло 1,3 млн. осіб. „Наше завдання – розмістити ВПО на нових місцях мешкання, забезпечити їм своєчасну виплату у будь-якій точці України соціальних допомог, пенсій, зарплат, надати допомогу у працевлаштуванні”, - зазначив Міністр. Ще одним досягненням чинного Уряду Розенко назвав суттєве прискорення процедур митного оформлення гуманітарних вантажів для потреб постраждалого від збройного конфлікту на Сході України населення. далi...»

22.05.2015 Сергій Устименко взяв участь у конференції з питань інтеграції мігрантів

Напередодні у Відні (Австрія) завершила свою роботу заключна конференція проекту "Headstart: Інтеграція мігрантів перед виїздом: перспективи, підходи та заходи підтримки". Міністерство соціальної політики на ній представляв заступник Міністра з питань Європейської інтеграції Сергій Устименко. У Мінсоцполітики переконані, що участь у цьому заході сприятиме налагодженню співробітництва з питань застосування законодавства у сфері інтеграції мігрантів, здійсненню обміну найкращими практиками та досвідом з представниками міністерств та відомств іноземних держав щодо шляхів інтеграції мігрантів далi...»

22.05.2015 Павло Розенко зустрівся з представниками місії МВФ

Сьогодні, 22 травня, Міністр соціальної політики України Павло Розенко провів чергову зустріч з керівництвом місії МВФ, яка розпочала свою роботу в Україні 12 травня. Павло Розенко поінформував представників Місії про хід реформи системи надання субсидій в Україні. „Щотижня ми отримуємо інформацію про кількість людей, які звертаються за отриманням субсидій до місцевих органів соцзахисту. Цифри, які ми отримуємо, підтверджують наші попередні розрахунки про те, що загальна кількість домогосподарств, яка зможе отримати субсидії в поточному році складає 3-4 мільйони сімей”, - поінформував Розенко. Він також зауважив, що основна хвиля звернень щодо оформлення субсидій розпочнеться у жовтні-листопаді після початку опалювального сезону. далi...»

22.05.2015 ЗА УМОВИ ЗБЕРЕЖЕННЯ НИНІШНЬОЇ ПЕНСІЙНОЇ СИСТЕМИ СУТТЄВОГО ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ НЕ БУДЕ - РОЗЕНКО

"До Верховної Ради України внесена комплексна реформа пенсійного забезпечення", - нагадав під час виступу з трибуни парламенту під час "Години запитань до Уряду" Міністр соціальної політики Павло Розенко.Підставою для розробки Урядом відповідного пакету із чотирьох законопроектів Міністр назвав незадовільний рівень життя громадян. "Солідарна пенсійна система на сьогодні фактично вичерпала свій потенціал, - зазначив він. - Річні видатки Пенсійного фонду сягають 250 млрд. грн. при доходах у 170 млрд. грн. Лише завдяки тому, що державний бюджет України щороку виділяє 80 млрд. грн. на покриття цього розриву, нам вдається виплачувати своєчасно і в повному обсязі всі пенсійні виплати, хоч і в тих мізерних сумах, які сьогодні є". далi...»

21.05.2015 Валерій Ярошенко бере участь у VIІІ Астанинському економічному форумі

21 травня 2015 року заступник Міністра соціальної політики Валерій Ярошенко бере участь у роботі VIІІ Астанинського економічного форуму (м. Астана, Республіка Казахстан). У програмі Форуму - проведення пленарних і панельних сесій, під час яких обговорюватимуться актуальні питання у сфері зайнятості населення, сучасні тенденції на світових ринках праці, роль бізнесу у вирішенні проблем зайнятості та шляхи удосконалення інститутів ринку праці. далi...»

21.05.2015 БЕЗ РЕФОРМУВАННЯ НАША ПЕНСІЙНА СИСТЕМА НЕ ЗМОЖЕ ДАЛІ ІСНУВАТИ, – РОЗЕНКО

Без схвалення Верховною Радою України пакету урядових законопроектів щодо реформи принципів пенсійного забезпечення „наша пенсійна система не зможе не тільки розвиватися, але й далі існувати”. Про це в інтерв’ю газеті „Факти і коментарі” заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко. „Закон про накопичувальну систему був прийнятий більше десяти років тому. І тільки брак політичної волі не дозволив тоді ввести його в дію”, - нагадав він. „Запропонована нами пенсійна система стимулює кожну людину з молодості «проектувати» свою майбутню пенсію, - охарактеризував основний принцип реформи. далi...»

20.05.2015 Мінсоцполітики: профінансовано понад 80% пенсійних виплат травня

Станом на 20 травня профінансовано 17,2 млрд гривень пенсійних виплат, що становить 84,1% від місячної потреби коштів. далi...»

20.05.2015 Мінсоцполітики: Виплату І траншу державних допомог сім'ям з дітьми за травень завершено

Виплату І траншу державної допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової допомоги дітям та допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу за травень завершено. далi...»

20.05.2015 Мінсоцполітики та Житомирська ОДА спільно реформуватимуть дитячі інтернатні заклади

19 травня директор Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Руслан Колбаса, начальник Управління у справах людей похилого віку та надання соціальних послуг Оксана Суліма, начальник Управління профілактики соціального сирітства Ірина Пінчук та координатор-консультант Проекту „Модернізація системи соціальної підтримки населення України”, що підтримується Міжнародним банком реконструкції і розвитку, Надія Тимошенко відвідали з робочим візитом Житомирську область з метою планування заходів щодо реформування дитячих інтернатних закладів та діяльності, що буде підтримуватися в рамках Проекту, і визначення перших кроків по започаткуванню спільної роботи. далi...»

20.05.2015 РОЗЕНКО ОБГОВОРИВ ПЕНСІЙНУ РЕФОРМУ З ФРАКЦІЄЮ „САМОПОМІЧ”

Про докорінні зміни у пенсійному законодавстві України та розвиток пенсійної системи йшлося на зустрічі Міністра соціальної політики України Павла Розенка із депутатською фракцією політичної партії "Об'єднання "Самопоміч" у Верховній Раді України. Міністр ознайомив народних депутатів України з основними положеннями урядових законопроектів №№2767, 2768, 2769 і 2770. Нагадаємо, розгляд цих проектів законів у першому читанні заплановано у розкладі роботи Парламенту на четвер, 21 травня. далi...»

20.05.2015 У МІНСОЦПОЛІТИКИ ОБГОВОРИЛИ МЕХАНІЗМ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ НА ДОНБАСІ

Сьогодні у Мінсоцполітики відбулася зустріч фахівців Міністерства з делегацією Федеративної Республіки Німеччини та представниками Посольства Франції. Йшлося про можливі варіанти полегшення пенсійних виплат у частині Східної України, яка наразі не контролюється українською владою. далi...»

Повідомлення

Реєстр підприємств, установ, організацій України, що мають заборгованість із заробітної плати  »
Питання - відповіді щодо внутрішньо переміщених осіб »
Потреби у гуманітарній допомозі  »
СТАН ДОТРИМАННЯ ПРАВ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ »
Реформа системи надання житлових субсидій населенню »
ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ З 1 СІЧНЯ 2015 РОКУ »
Щодо компенсаційних виплат дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи »
З 30 грудня 2014 року розпочнеться прийом документів від підприємств-кандидатів для виготовлення, поставки, ремонту та технічного обслуговування технічних та інших засобів реабілітації у 2015 році »
Відкрито рахунки для надання допомоги  »
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції »
Облік переміщених осіб та надання їм грошової допомоги »