Головна сторінкаГоловні новини
30.12.2015 У 2016 році зростуть мінімальні соціальні стандарти, виплати одиноким матерям та дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, - Розенко

У Державному бюджеті України на 2016 рік передбачене підвищення мінімальних соціальних стандартів двічі протягом року – з 1 травня та з 1 грудня. В цілому протягом року соцстандарти зростуть на 12,5%. Про це на брифінгу заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко. За словами Розенка, на кінець 2016 року мінімальний розмір заробітної плати (прожитковий мінімум для працездатних осіб) складе 1550 грн, мінімальний розмір пенсії (прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність) - 1208 грн. далi...»

НОВИНИ
10.02.2016 Павло Розенко: Наказу про поновлення Ярослава Кашуби на посаді не буде

Міністр соціальної політики України Павло Розенко заявляє, що не буде скасовувати свого наказу про відсторонення від посади директора Держслужби зайнятості Ярослава Кашуби. Павло Розенко нагадав, що 11 вересня 2015 року одразу після арешту керівника Держслужби зайнятості Кашуби наказом Мінсоцполітики він був відсторонений від виконання обов’язків. Згідно з рішенням Печерського суду, термін відсторонення Кашуби від посади сплив 12 січня 2016 року. далi...»

10.02.2016 Мінсоцполітики: профінансовано 39,9 % пенсійних виплат лютого

Станом на 10 лютого 2016 року профінансовано 8,6 млрд грн пенсійних виплат лютого. далi...»

09.02.2016 Українцям у зоні АТО допомагатиме швейцарський фонд "Terre des Hommes"

Сьогодні у Мінсоцполітики відбулася зустріч заступника Міністра з питань європейської інтеграції Сергія Устименка з виконавчим директором Швейцарського громадського фонду "Terre des Hommes" в Україні Даріушем Зітеком. Гості отримали вичерпні відповіді на запитання щодо процедури отримання дозвільних документів на визнання вантажів гуманітарною допомогою та надання такої допомоги вразливим верствам населення на підконтрольній українській владі території, близькій до зони розмежування. далi...»

09.02.2016 У МІНСОЦПОЛІТИКИ ТРИВАЄ ТРЕНІНГ ІЗ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО

Сьогодні у Міністерстві соціальної політики України почався "тренінг для тренерів" із подолання наслідків психотравмуючих подій, у якому беруть участь близько 30 практикуючих психологів з усієї країни. Навчання організоване Мінсоцполітики спільно з офісом Агенції НАТО з підтримки і постачання (NSPA) в Україні в рамках заходів Імплементаційної угоди між Урядом України і організацією НАТО з підтримки й постачання про співпрацю у сфері медичної реабілітації. Фінансування заходу здійснюється з коштів Трастового фонду НАТО. Учасників заходу привітав перший заступник Міністра соцполітики Василь Шевченко. "Внаслідок військових дій на Сході нашої країни виникла гостра потреба у реабілітації українських громадян, які зазнали травматичного шоку, - зазначив він, - тому нинішній тренінг є особливо актуальним". далi...»

08.02.2016 Завершено внутрішні процедури, необхідні для набрання чинності Імплементаційної угоди про реалізацію співпраці у сфері медичної реабілітації

З метою надання допомоги діючим та звільненим військовослужбовцям і цивільному персоналу сектора безпеки та оборони, травмованим під час участі у військовій операції на території України, а також підтримки системи медичної реабілітації в Україні 17 вересня 2015 року в Люксембурзі (кантон Капеллен) та 21 вересня 2015 року в м. Києві було учинено Імплементаційну угоду між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО з підтримки та постачання про реалізацію співпраці у сфері медичної реабілітації. далi...»

08.02.2016 Обліковано 1 714 648 переселенців, - Мінсоцполітики

Станом на 8 лютого 2016 року, за даними структурних підрозділів соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій, взято на облік 1 714 648 переселенців або 1 354 809 сімей з Донбасу і Криму. далi...»

05.02.2016 Питання погашення заборгованості перед працівниками - постійно в полі зору Мінсоцполітики

Стан погашення заборгованості із заробітної плати у 2015 році та питання контролю Держпраці за додержанням законодавства про оплату праці обговорили 5 лютого у Мінсоцполітики члени Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Засідання відбулося під головуванням заступника Міністра соціальної політики - керівника апарату Віктора Іванкевича. далi...»

05.02.2016 Мінсоцполітики підтримує діяльність мобільних бригад з надання послуг особам, які постраждали від ґендерно-зумовленого насильства

3-4 лютого 2016 року відбулася Національна зустріч для партнерів та виконавців проекту Фонду народонаселення ООН "Посилення гуманітарної відповіді на потреби найбільш вразливих категорій жінок та дівчат-підлітків в умовах збройного конфлікту на Сході України: зміцнення міжвідомчої системи попередження та подолання ґендерно-зумовленого насильства та забезпечення доступу до послуг з охорони репродуктивного здоров'я". далi...»

04.02.2016 МАЛЬТІЙСЬКИЙ ОРДЕН РОЗРАХОВУЄ НА ПІДТРИМКУ МІНСОЦПОЛІТИКИ В ДОПОМОЗІ УКРАЇНЦЯМ

Про можливості співпраці Мальтійського ордену з Міністерством соціальної політики України на 2016 і наступні роки у соціальній і гуманітарній сферах ішлося на зустрічі заступника Міністра соцполітики Віталія Мущиніна з Послом Суверенного Мальтійського Ордену в Україні Антоніо Гадзанті Пульєзе ді Котроне. далi...»

04.02.2016 Мінсоцполітики: Торік в Україну було ввезено близько 36 тисяч тон гуманітарної допомоги

Торік, за інформацією Державної фіскальної служби, в Україну благодійними, громадськими, релігійними організаціями, а також фізичними особами було ввезено близько 36 тисяч тон гуманітарної допомоги. Здебільшого це - одяг, продукти харчування, побутові речі і призначалися вони, в основному, для внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомив начальник Відділу гуманітарної допомоги Мінсоцполітики Максим Доценко в інтерв'ю одному з телеканалів. далi...»

03.02.2016 Спрощено механізм надання фінансової допомоги та пільг з оподаткування підприємствам громадських організацій інвалідів

З метою удосконалення механізму надання фінансової допомоги за рахунок сум адміністративно - господарських санкцій та пені, що надходять до державного бюджету за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, Міністерством соціальної політики було розроблено наказ від 02.12.2015 № 1167 далi...»

02.02.2016 Павло Розенко окреслив основні пріоритети у реформуванні пенсійної системи на 2016 рік

Головне завдання на 2016 рік у реформуванні пенсійної системи – це запровадження накопичувального рівня та збереження страхової системи пенсійного забезпечення. Про це під час засідання Правління Пенсійного фонду України заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко. „Запровадження накопичувальної системи – це моя принципова позиція. Солідарна система не здатна вирішити питання гідного рівня пенсійного забезпечення. І надалі ця тенденція буде тільки поглиблюватися. Альтернативи запровадженню другого рівня пенсійного забезпечення немає, як і немає альтернативи збереженню страхового принципу”, - сказав він. далi...»

Анонси

З 9 по 12 лютого відбудеться "тренінгу для тренерів" з психологічної реабілітації »

Повідомлення

Реєстр підприємств, установ, організацій України, що мають заборгованість із заробітної плати станом на 8 лютого 2016 року »
Наказ Мінсоцполітики від 19.01.2016 № 26  »
Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які знаходяться в складних життєвих обставинах »
Наказ Мінсоцполітики від 30.12.2015 № 1264  »
Зменшене споживання комунальних послуг не впливає на розмір субсидії »
Типовий комплект документів для оформлення житлових субсидій »
З 25 грудня 2015 року розпочнеться прийом документів від підприємств-кандидатів для виготовлення, поставки, ремонту та технічного обслуговування технічних та інших засобів реабілітації у 2016 році »
Роз'яснення Мінсоцполітики про застосування постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 № 1013 »
Виплата грошової допомоги колишнім радянським військовополоненим »
Про перенесення робочих днів у 2016 році »
Розрахунок норми тривалості робочого часу на 2009-2016 роки »