Головна сторінка

Контакт центр:
0-800-503-753Телефон "гарячої лінії":
0-800-501-892НОВИНИ
Інформація щодо забезпечення виплат державних соціальних допомог особам, які переселилися з районів проведення АТО або продовжують там проживати

далi...»

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції

. далi...»

ІНФОРМАЦІЯ щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

далi...»

Інформація щодо працевлаштування осіб, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

далi...»

28.11.2014 Людмила Денісова: Соціальний захист інвалідів на порядку денному наших турбот

Щороку 3 грудня світ відзначає Міжнародний день інвалідів. На знак поваги до людей з особливими потребами в Україні теж проходять на державному рівні різноманітні тематичні заходи із вшанування інвалідів. Напередодні цієї дати Міністр соціальної політики Людмила Денісова поспілкувалася з кореспондентом газети "Пенсійний кур'єр". далi...»

28.11.2014 1 грудня стартує Всеукраїнський конкурс "Кадровик року-2014"

1 грудня ц.р. розпочинається щорічний Всеукраїнський конкурс "Кадровик року'2014", який триватиме до 28 лютого 2015 року. Він проводитиметься вже вп'яте з ініціативи Всеукраїнського громадського об'єднання "Всеукраїнська асоціація кадровиків", Видавничого дому "МЕДІА-ПРО", редакції журналу "Довідник кадровика" та за сприяння Міністерства соціальної політики. далi...»

28.11.2014 Фахівець Мінсоцполітики стала лауреатом конкурсу на кращого держслужбовця України

Завершився третій тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець". ІІ місце у номінації "Кращий спеціаліст" посіла головний спеціаліст Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Мінсоцполітики Любов Солодухіна далi...»

27.11.2014 Отримувачам допомог вже виплачено кошти в сумі 243,9 млн гривень, - Мінсоцполітики

Наближається до завершення виплата другого траншу державних соціальних допомог листопада для сімей з дітьми, малозабезпечених сімей, інвалідів з дитинства, дітей-інвалідів та тимчасової допомоги дітям далi...»

27.11.2014 Відкрилася унікальна виставки художників з вадами зору "Зірки в темряві"

Сьогодні відбулося відкриття унікальної, першої в історії України, виставки робіт сліпих художників, дизайнерів та фотографів "Зірки в темряві". далi...»

27.11.2014 Реалізація проектів ЄС є важливою для України, - Мінсоцполітики

Реалізація проектів Європейського Союзу в рамках інструменту Twinning є надзвичайно результативною. Адже державні органи держав-членів ЄС та їхні партнери – бенефіціари отримують можливість обмінятися досвідом в окремо взятій сфері - з метою впровадження норм та стандартів ЄС і, що є дуже важливим, передової практики. При цьому напрацьовується й унікальний національний досвід. На цьому наголосив заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Устименко під час Восьмої щорічної регіональної конференції з питань інституційної розбудови, що нині проходить у Києві. далi...»

26.11.2014 Триває виплата другого траншу державних соціальних допомог листопада

Станом на сьогодні на поштові відділення та рахунки банківських установ перераховано кошти другого траншу державних соціальних допомог листопада для виплат сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової допомоги дітям у сумі 228,7 млн гривень далi...»

26.11.2014 Затверджено пропорції розподілу єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

Відповідну постанову прийнято сьогодні на засіданні Уряду. Зокрема, встановлено такий розподіл єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування далi...»

Повідомлення

Звіт Уряду за період лютий-листопад 2014 року »
Відкрито рахунки для надання допомоги  »
Облік переміщених осіб та надання їм грошової допомоги »
Удосконалений порядок призначення житлових субсидій, що діятиме з 1 жовтня »
Дорожня карта для вирішення питань постановки на облік та надання адресної допомоги »
Дорожня карта для людей, переміщених в межах України »
Дорожня карта для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб »
Дорожня карта. Як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам »
У Національному військово-історичному музеї України відкрилась фотовиставка, присвячена перебігу військового протистояння та Антитерористичній операції »
Виплати та гарантії, передбачені військовослужбовцям, військовозобов'язаним, резервістам та працівникам, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період »
Спільний лист Мінсоцполітики та Міносвіти і науки щодо працевлаштування вчителів, які переселились із зони проведення АТО »