Головна сторінкаНОВИНИ
29.09.2016 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення.

30 вересня в Україні відзначається День усиновлення. З метою популяризації сімейних форм виховання і насамперед усиновлення як найбільш пріоритетної та захищеної форми влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, Мінсоцполітики спільно зі службами у справах дітей, громадськими, благодійними, іншими організаціями та установами заплановано проведення ряду заходів. далi...»

29.09.2016 Розпочато виконання Генеральної угоди на 2016-2017 роки.

Сторонами соціального діалогу розпочато виконання Генеральної угоди на 2016-2017 роки. Так, пунктом 2.94 Угоди передбачено зобов'язання сторін провести до 1 жовтня консультації щодо відновлення щорічного (з 1 березня) перерахунку щомісячних страхових виплат для потерпілих на виробництві та можливості підвищення мінімального розміру допомоги по безробіттю для застрахованих осіб. далi...»

29.09.2016 30 вересня 2016 року відбудеться відкриття Всеукраїнської виставки творчих робіт людей похилого віку "Розкриваючи крила"

30 вересня 2016 року об 11:00 в рамках святкування Міжнародного дня людей похилого віку відбудеться відкриття Всеукраїнської виставки творчих робіт людей похилого віку "Розкриваючи крила". У заході візьмуть участь заступник Міністра соціальної політики України Віталій Мущинін, представники Міністерства оборони України, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, заступник Київського міського голови Микола Поворозник. далi...»

28.09.2016 Презентовано проект порядку організації психологічної реабілітації та психосоціального супроводу учасників АТО та деяких інших категорій населення

28 вересня 2016 року відбулась Презентація проекту порядку організації психологічної реабілітації та психосоціального супроводу учасників антитерористичної операції та деяких інших категорій населення. Ініціатором та організатором заходу виступило Міністерство соціальної політики України. далi...»

28.09.2016 Субсидії на опалювальний період призначатимуться у жовтні

Якщо сім'я подала документи на оформлення субсидії і на неопалювальний період вона не призначена, підстав для хвилювання не повинно бути. Розрахунок розміру субсидій на опалювальний період 2016-2017рр. проводитиметься після початку опалювального періоду, який в Україні зазвичай починається після 1 жовтня. Про це заявляє Міністр соціальної політики Андрій Рева. далi...»

27.09.2016 Три бійці АТО отримали допоміжні пристрої до протезних виробів в рамках проекту Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації

27 вересня 2016 року відбулась урочиста церемонія передачі допоміжних пристроїв до протезних виробів компанії Ottobock, придбаних для трьох учасників АТО за кошти НАТО в рамках проекту Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації. В церемонії взяли участь п. Іванна Климпуш-Цинцадзе - Віце-прем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергій Устименко, Артура Дерев'янка - Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Марк Опгенорт - заступник директора Офісу зв'язку НАТО в Україні, Фредерік Пежо - керівник секції Трастових фондів Агенції НАТО з підтримки та постачання (NSPA). далi...»

27.09.2016 Андрій Рева: Законопроект про монетизацію пільг розраховуємо внести до ВР до кінця року

Про це Міністр соціальної політики України Андрій Рева повідомив на зустрічі із журналістами регіональних ЗМІ. Законопроект стосується монетизації пільг на проїзд у громадському транспорті. "Такий законопроект Міністерством соціальної політики розроблено, і після того, як він буде схвалений Кабінетом міністрів України, його буде подано на розгляд Верховної Ради України, ми сподіваємося це станеться до кінця поточного року, - зазначив Міністр. далi...»

27.09.2016 Проведено засідання Координаційної ради Трастового фонду НАТО з фізичної реабілітації (протезування) військовослужбовців, поранених в антитерористичній операції

У приміщенні Мінсоцполітики 27 вересня 2016 року під головуванням заступника Міністра з питань європейської інтеграції С. Устименка відбулося чергове засідання Координаційної ради Трастового фонду НАТО з фізичної реабілітації (протезування) військовослужбовців, поранених в антитерористичній операції. далi...»

26.09.2016 Андрій Рева: Гроші ходять за людиною - принципово новий підхід Уряду в реалізації програм з допомоги громадянам

"Нова соціальна політика Уряду" - під такою назвою пройшла зустріч у Кабінеті Міністрів з представниками регіональних ЗМІ. А розпочав тематичну розмову із медійниками Прем'єр - Міністр України Володимир Гройсман. Детально ж про нові підходи Уряду саме до соціального захисту населення розповів Міністр соціальної політики Андрій Рева. далi...»

26.09.2016 Обліковано 1 701 571 переселенець, - Мінсоцполітики

Станом на 26 вересня 2016 року, за даними структурних підрозділів соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій, взято на облік 1 701 571 переселенець або 1 378 033 сім'ї з Донбасу і Криму. далi...»

23.09.2016 Субсидія без "прописки" можлива на підставі договору оренди житла

Громадяни України, які не змогли оформити субсидію через відсутність так званої офіційної "прописки", мають можливість повторно звернутися до органів соціального захисту, оформивши договір оренди житла у довільній формі. Про це заявляє Міністр соціальної політики України Андрій Рева. За його словами, безповоротна допомога Уряду у сплаті житлово-комунальних послуг - субсидія - оформлюється виключно на зареєстрованих у житловому приміщенні людей. Однак, Уряд пішов назустріч і тим людям, які не мають офіційної реєстрації, але сплачують комунальні послуги. далi...»

23.09.2016 Мінсоцполітики: Затверджено Порядок створення, ведення та доступу до відомостей Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб

Кабінет Міністрів своєю постановою затвердив Порядок створення, ведення та доступу до відомостей Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб. Мінсоцполітики розробило цей проект акта з метою врегулювання питань забезпечення єдиного державного обліку фізичних осіб, які є внутрішньо переміщеними. далi...»

Повідомлення

29 вересня 2016 року розпочинається прийом документів визначених наказом Міністерства від 09.08.2016 № 871  »
Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які знаходяться в складних життєвих обставинах »
Щодо застосування окремих положень Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VІІІ "Про державну службу"  »
Оголошується набір слухачів на реабілітацію до Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів »
Проведення Всеукраїнського конкурсу на офіційне найменування та логотип ДП "Український дитячий центр "Молода гвардія" »
Громадське обговорення змін до наказу Мінсоцполітики від 20.01.2015 №37 »
Проведення дослідження щодо проявів фактів насильства »
Пропозиції робочої групи щодо розподілу коштів на фінансову підтримку громадських об'єднання інвалідів та ветеранів, що мають статус всеукраїнських, на 2016 рік »
Типовий комплект документів для оформлення житлових субсидій »
Державна допомога особам, депортованим за національною ознакою »
Потреби у гуманітарній допомозі  »