Головна сторінка

Контакт центр:
0-800-503-753Телефон "гарячої лінії":
0-800-501-892НОВИНИ
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції

. далi...»

ІНФОРМАЦІЯ щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

далi...»

Інформація щодо забезпечення виплат державних соціальних допомог особам, які переселилися з районів проведення АТО або продовжують там проживати

далi...»

Інформація щодо працевлаштування осіб, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

далi...»

31.10.2014 Вітання Міністра соціальної політики Людмили Денісової з Днем працівника соціальної сфери

Дорогі мої колеги! У цей непростий для країни час, ви, як і військовослужбовці та добровольці на Донбасі, які захищають територіальну цілісність України, - допомагаєте людям, не даєте залишитися один на один з їхніми проблемами. далi...»

30.10.2014 Уряд схвалив законопроект, який забезпечить можливість користуватися пільгами окремим категоріям інвалідів

Міністерством соціальної політики запропоновані зміни, які допоможуть вирішити питання щодо можливості користування пільгами окремим категоріям інвалідів. Про це сьогодні повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова під час представлення проекту Закону України "Про внесення зміни до статті 4 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні"", який був схвалений на засіданні Уряду. далi...»

30.10.2014 Відбулася Міжнародна конференція щодо розвитку системи соціальних послуг в контексті досвіду ЄС

30 жовтня 2014 року відбулася Міжнародна конференція «Пріоритети розвитку системи соціальних послуг в контексті досвіду Європейського Союзу та процесів децентралізації в Україні». Конференція організована Міністерством соціальної політики України та Французьким Агентством з Розвитку та Координації Міжнародних Відносин у сфері соціального захисту (ADECRI) в рамках Twinning проекту «Підтримка розвитку системи соціальних послуг в Україні», що фінансується Європейським союзом та за підтримки проекту Twinning light «Наближення законодавства України до норм та стандартів ЄС у сфері професійної реабілітації та зайнятості осіб з обмеженими можливостями» та Всеукраїнської Мережі ЛЖВ. далi...»

30.10.2014 В Україні розпочинається реформування інституту соціального інспектора, - Людмила Денісова

З метою виконання Україною заходів проекту Світового банку "Модернізація системи соціальної підтримки населення України" на засіданні Уряду прийнято постанову, яка забезпечить перший етап у реформуванні інституту соціального інспектора. далi...»

28.10.2014 Людмила Денісова привітала ветеранів із 70-ю річницею визволення України від фашистських загарбників

Сьогодні Міністр соціальної політики Людмила Денісова взяла участь в урочистому заході до 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, який відбувся в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України далi...»

27.10.2014 Завершується виплата ІІ траншу державних соціальних допомог жовтня, - Мінсоцполітики

Станом на 27 жовтня на поштові відділення та рахунки банківських установ перераховано 273,3 млн. гривень ІІ траншу виплат державної допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової допомоги дітям далi...»

27.10.2014 Міністр соціальної політики Людмила Денісова провела особистий прийом громадян

Сьогодні Міністр соціальної політики Людмила Денісова у громадській приймальні Кабінету Міністрів України провела особистий прийом громадян. Більшість питань, з якими звернулися громадяни до Міністра, стосувалися виплат пенсій та їхнього розміру при нарахуванні. Окрім того, порушувалися питання оформлення та виплати пенсії для переселенців з Донецької та Луганської областей, оплати праці; питання соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС. далi...»

26.10.2014 Майже 19 тис. сімей переселенців уже отримують матеріальну допомогу від українського Уряду, - Людмила Денісова

Про це сьогодні під час брифінгу в урядовому прес-центрі повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова. За її словами, на сьогодні уже поставлено на облік понад 70 тис. переселенців - 40 тис. сімей. далi...»

Повідомлення

Організаційний комітет з підготовки та відзначення 70 річниці визволення України від фашистських загарбників »
Облік переміщених осіб та надання їм грошової допомоги »
Удосконалений порядок призначення житлових субсидій, що діятиме з 1 жовтня »
Дорожня карта для людей, переміщених в межах України »
Дорожня карта для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб »
Дорожня карта. Як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам »
У Національному військово-історичному музеї України відкрилась фотовиставка, присвячена перебігу військового протистояння та Антитерористичній операції »
Оголошення про повторний відкритий відбір кандидатів на посаду Голови Державної служби з питань Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та тимчасово переміщених осіб »
Виплати та гарантії, передбачені військовослужбовцям, військовозобов'язаним, резервістам та працівникам, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період »
Спільний лист Мінсоцполітики та Міносвіти і науки щодо працевлаштування вчителів, які переселились із зони проведення АТО »
Про збереження місця роботи працівників, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції або залишаються у таких районах »