Головна сторінка

Контакт центр:
0-800-503-753Телефон "гарячої лінії":
0-800-501-892НОВИНИ
ІНФОРМАЦІЯ щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

далi...»

19.09.2014 На пенсійні виплати вересня спрямовано 15, 6 млрд. грн.

На рахунки поштових відділень та банків надійшло 15,6 млрд. грн. вересневих пенсій. Таким чином фінансування пенсійних виплат через поштові відділення забезпечене по 22 вересня, через банківські установи - по 21 число місяця. далi...»

19.09.2014 30 тисячам пенсіонерів з числа вимушених переселенців виплачено заборгованість по пенсіях за минулий період, яка виникла внаслідок зміни місця перебування

За різними видами соціальної підтримки до органів соцзахисту населення звернулися понад 188 тисяч вимушених переселенців. З них 175 тисяч громадян зі східних областей та 13,5 тисяч - з АР Крим. Такі дані оголосив на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі начальник управління організації соціального захисту постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій Мінсоцполітики Сергій Марущенко. далi...»

19.09.2014 Сім’ям загиблих учасників АТО держава гарантує статус та соціальний захист, - Мінсоцолітики

Враховуючи чисельні звернення громадян, Міністерство соціальної політики інформує, що члени сімей військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ України, які загинули (померли) внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі в антитерористичній операції, мають право на встановлення статусу особи, на яку поширюється дія Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”. Лист із відповідним роз’ясненням розіслано структурним підрозділам з питань соцзахисту обласних державних адміністрацій та Київської міськдержадміністрації. далi...»

18.09.2014 Профінансовано 14,6 млрд. гривень вересневих пенсій, - Мінсоцполітики

З 23,7 млрд. гривень - місячної потреби коштів на фінансування пенсій у вересні – вже профінансовано 14,6 млрд. гривень. Виплату пенсій через поштові відділення профінансовано по 22 вересня, через банківські установи – по 19-е число. далi...»

18.09.2014 Мінсоцполітики співпрацюватиме з австрійськими колегами в напрямках відновлення робочих місць на Донбасі та реабілітації учасників АТО

Міністр соціальної політики України Людмила Денісова під час зустрічі із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Австрія в Україні паном Вольфом Дітріхом Хаймом підписала Спільний протокол намірів про співробітництво між Міністерством соціальної політики України та Федеральним міністерством праці, соціального забезпечення та захисту прав споживачів Республіки Австрія на 2014-2016 роки. далi...»

17.09.2014 Мінсоцполітики: На виплату вересневих пенсій перераховано 13, 3 млрд. грн.

Станом на сьогодні пенсійні виплати вересня профінансовано на 13,3 млрд. грн. Поштові відділення забезпечені відповідними коштами по 19 вересня, банківські установи - по 18 вересня включно. далi...»

17.09.2014 Мінсоцполітики: В Україні існує тенденція до збільшення впливу жінок в деяких сферах політичного та громадського життя

В Україні існує тенденція до збільшення впливу жінок в деяких сферах політичної та громадського життя. Наприклад, станом на 1 березня частка жінок серед суддів усіх судів становила 49,7%, а серед членів міських рад чи інших місцевих органів управління складала 76,3% (за результатами виборів 2012 року). Крім того, Законом "Про політичні партії в Україні" вже передбачено, що розмір квот, який визначає мінімальний рівень представництва жінок у виборчих списках політичних партій, має бути не меншим 30-ти відсотків від загальної кількості кандидатів. Але робота щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства потребує системності. Питання гендерної рівності, як і раніше, залишаються вкрай актуальними для нашої країни. далi...»

17.09.2014 Людмила Денісова: З метою полегшення працевлаштування переселенців Мінсоцполітики ініціювало спрощення процедури розірвання трудових договорів

Міністерство соціальної політики України ініціювало внесення змін до Інструкції про порядок ведення трудових книжок, які спрямовані на спрощення процедури розірвання трудового договору між працівником та фізичною особою - суб'єктом підприємницьої діяльності та фізичною особою, що використовує найману працю. Відповідний спільний наказ підписали Міністр соціальної політики Людмила Денісова та Міністр юстиції Павло Петренко (№ 661/1541/5 від 16.09.2014). далi...»

16.09.2014 Профінансовано понад половину вересневих пенсій, - Мінсоцполітики

Міністерство соціальної політики повідомляє, що станом на 16 вересня на рахунки поштових відділень та банківських установ перераховано 12,5 млрд. грн., призначених для здійснення пенсійних виплат у вересні. Загальна місячна потреба коштів на фінансування пенсій становить 23,7 млрд. гривень. Зокрема, фінансування пенсій пошті забезпечено включно по 18 вересня, установам банків - включно по 17 число. далi...»

16.09.2014 110 українських дітей з родин переселенців зі сходу України та учасників антитерористичної операції відправилися на відпочинок до Грузії

Сьогодні з Міжнародного аеропорту "Київ" відправився спецрейс із 110 українськими дітьми. Вони рушили до міста Анакліа, розташованому на березі Чорного моря. На запрошення Уряду Грузії діти відпочиватимуть у дитячому закладі "Табір майбутнього", підвідомчому Міністерству у справах молоді та спорту цієї країни. До групи включено дітей з 15 областей України (Київська, Запорізька, Івано-Франківська, Дніпропетровська, Житомирська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська, Донецька, Луганська області та м. Київ). далi...»

16.09.2014 Віталій Мущинін: "Реорганізація протезної галузі дозволить спрямувати додаткові кошти на виготовлення технічних засобів реабілітації"

Реорганізація протезної галузі покращить забезпечення громадян засобами технічної реабілітації та дозволить спрямувати додаткові кошти на виготовлення ТЗР. Про це заявив перший заступник Міністра соціальної політики України Віталій Мущинін під час зустрічі із колективом Хмельницького державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства. далi...»

Повідомлення

Виплати та гарантії, передбачені військовослужбовцям, військовозобов'язаним, резервістам та працівникам, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період »
Спільний лист Мінсоцполітики та Міносвіти і науки щодо працевлаштування вчителів, які переселились із зони проведення АТО »
Дорожня карта для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб »
Дорожня карта. Як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам »
Про збереження місця роботи працівників, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції або залишаються у таких районах »
Заходи Уряду щодо соціального захисту населення у зв"язку з підвищенням цін та тарифів на природний газ та тепло »
Перелік дитячих закладів оздоровлення та відпочинку »
Інформація для громадян щодо виявлення фактів про використання жінок, дітей під час збройних конфліктів в Луганській та Донецькій областях. »