Головна сторінкаГоловні новини
17.11.2015 Павло Розенко обговорив з представниками місії МВФ основні соціальні параметри Держбюджету на 2016 рік

У Міністерстві соціальної політики України відбулася зустріч Міністра Павла Розенка з представниками місії МВФ на чолі з головою місії Роном ван Руденом. У ході зустрічі сторони обговорили основні соціальні параметри Державного бюджету України на 2016 рік. Зокрема, дискусія стосувалася варіантів проведення податкової реформи, державних програм соціальної допомоги внутрішньо переміщеним особам та учасникам АТО. далi...»

НОВИНИ
25.11.2015 Валерій Ярошенко: Ми можемо використати той досвід, які наші співгромадяни набули, працюючи на західних виробництвах

Роль міграції у розвитку України та потреби вдосконалення управління міграцією сьогодні обговорили заступник Міністра соціальної політики Валерій Ярошенко та заступник директора Державної служби зайнятості Сергій Кравченко під час зустрічі з Головою Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні Манфредом Профазі. Подякувавши Представництву МОМ за плідну роботу, небайдужість і бажання внести свій вклад у вирішення проблеми міграції і грошових переказів в Україні, Валерій Ярошенко наголосив, що питання міждержавної міграції нині набувають особливої актуальності, адже ефективний розвиток національних економік, як вважають у Мінсоцполітики, є можливим за умови активного використання переваг міжнародного розподілу праці та вільного переміщення робочої сили. далi...»

24.11.2015 Завершено фінансування пенсій за листопад 2015 року

24 листопада 2015 року, відповідно до графіка фінансування пенсійних виплат на поточний місяць, Пенсійний фонд України завершив фінансування пенсій за листопад. далi...»

23.11.2015 Обліковано 1 607 265 переселенців, - Мінсоцполітики

Станом на 23 листопада 2015 року, за даними структурних підрозділів соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій, взято на облік 1 607 265 переселенців або 1 269 581 сім'я з Донбасу і Криму. далi...»

20.11.2015 Мінсоцполітики: профінансовано 89,8 % пенсійних виплат листопада

Станом на 20 листопада 2015 року профінансовано 19,3 млрд грн пенсійних виплат листопада. далi...»

20.11.2015 Завершено науково-громадську експертизу наборів продуктів харчування, непродовольчих товарів і послуг для встановлення прожиткового мінімуму

Сьогодні під головуванням першого заступника Міністра соціальної політики України Василя Шевченка відбулося чергове засідання експертної комісії з проведення науково-громадської експертизи набору продуктів харчування, набору непродовольчих товарів і набору послуг для встановлення прожиткового мінімуму. У ньому взяли участь представники Мінсоцполітики, Мінекономрозвитку, Мінфіну, МОЗ, Міненерговугілля, Мінрегіону, Держстату, а також СПО об'єднань профспілок і СПО сторони роботодавців. далi...»

20.11.2015 Мінсоцполітики закликає усіх небайдужих долучитися до розробки нового Закону щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини

Дотримання Конвенції ООН про права дитини в Україні обговорили учасники круглого столу, який відбувся у Комітеті з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради 19 листопада - напередодні дня прийняття цієї Конвенції ООН та визначеного Конвенцією Всесвітнього дня дитини (20 листопада 1989 р.). Участь у зібранні взяли заступник Міністра соціальної політики Валерій Ярошенко, народні депутати України, Уповноважений Президента України з прав дитини, представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, фахівці Мінсоцполітики, а також представники інших центральних органів виконавчої влади, соціальних партнерів, міжнародних та громадських організації, обласних служб у справах дітей. далi...»

19.11.2015 Експерти обговорили законопроект щодо регулювання зайнятості домашніх працівників

Проект Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо регулювання та легалізації зайнятості домашніх працівників”, який Мінсоцполітики розробило з метою унормування праці домашніх працівників, їх прав, обов’язків, відносин з їх роботодавцем, а також легалізації їх зайнятості, сьогодні обговорили учасники експертної зустрічі – фахівці Міністерства, науковці та представники громадськості. Обговорення відбулося в Комунікативному центрі Уряду під головуванням заступника Міністра соціальної політики Валерія Ярошенка. далi...»

19.11.2015 Мінсоцполітики працює над посиленням соціальних гарантій інвалідів та інших соціально вразливих верств населення, – Павло Розенко

У Державному бюджеті на 2016 рік видатки на реалізацію соціальних програм, в тому числі соціальний захист інвалідів, малозабезпечених громадян, пенсіонерів тощо, не скорочуватимуться. Про це, виступаючи на Всеукраїнському форумі підприємств громадських організацій людей з інвалідністю, заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко. „Принцип, яким ми керуємося при впровадженні будь-яких змін, полягає в тому, що результатом проведення реформ мають стати покращення якості і рівня життя наших співгромадян. Безумовно, є складнощі, не все так іде, як того хотілося б. Адже не тільки соціально-економічна ситуація в Україні складна, але й військово-політична ситуація, на жаль, ще далека від свого завершення. далi...»

19.11.2015 Розенко: Розмір виплат інвалідам ІІІ групи загального захворювання, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам підвищено до прожиткового мінімуму

Кабінет Міністрів України на засіданні 18 листопада вніс зміни до постанови від 26 березня 2008 р. № 265 "Деякі питання пенсійного забезпечення громадян", якими забезпечив пенсійні виплати інвалідам ІІІ групи загального захворювання та виплату державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам у розмірі на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. далi...»

18.11.2015 Павло Розенко: Сім'ям загиблих активістів Майдану за два роки вже виплачено допомогу на суму майже 24 млн гривень

Членам сімей загиблих людей, чия смерть пов'язана з участю у масових акціях громадянського протесту під час Революції Гідності, держава здійснила виплати у розмірі 243,6 тис. гривень (кожній сім’ї). Про це під час засідання Уряду повідомив Міністр соціальної політики України Павло Розенко. За словами Міністра, на сьогодні вже була здійснена виплата допомоги кожній сім’ї в розмірі 243 600 грн. "121,8 тис. грн розмір виплати склав у минулому році, і 121,8 тис. грн виплат здійснено в цьому році. Станом на сьогодні в список осіб, смерть яких пов'язана з участю в масових акціях громадянського протесту, були включені 107 осіб", - сказав він. далi...»

17.11.2015 Проект Трудового кодексу відповідає праву Європейського Союзу,- Мінсоцполітики

Проект Трудового кодексу України (доопрацьований, реєстр. № 1658), який Верховна Рада 5 листопада ц.р. прийняла у першому читанні, відповідає праву Європейського Союзу та визначає основні засади і механізми реалізації передбачених Конституцією України трудових прав і гарантій працівників, створення належних умов праці та забезпечення захисту інтересів працівників і роботодавців в умовах ринкової економіки. Натомість твердження, що він послаблює позицію найманих працівників по відношенню до роботодавця, є безпідставними. Про це заявив заступник Міністра соціальної політики – керівник апарату Віктор Іванкевич під час брифінгу в Клубі Кабінету Міністрів. далi...»

17.11.2015 Мінсоцполітики: Cім’ям, які вперше звернулися за субсидією протягом двох місяців з початку опалювального періоду, субсидія призначається з початку опалювального періоду

Cім’ям, які вперше звернулися за субсидією протягом двох місяців з початку опалювального періоду (зокрема, у Києві – до 10 грудня 2015 року, оскільки опалювальний період розпочався 10 жовтня 2015 року), субсидія призначається з початку опалювального періоду. Таким чином, якщо сім’я звернеться за субсидією у місті Києві до 10 грудня цього року, субсидія їй буде призначена, починаючи з жовтня 2015 року. На цьому наголосив заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін під час брифінгу в Клубі Кабінету Міністрів. далi...»

Анонси

В Україні стартує акція "16 днів проти насильства" »

Повідомлення

Роз'яснення Мінсоцполітики про застосування постанови Кабінету Міністрів України від 04.11.2015 №911 »
Про перенесення робочих днів у 2016 році »
Стан забезпечення прав дітей в Україні за 9 місяців 2015 року »
Реєстр підприємств, установ, організацій України, що мають заборгованість із заробітної плати станом на 26 жовтня 2015 року »
Контактна інформація про позаштатних Радників з питань ВПО Мінсоцполітики  »
До уваги військовослужбовців ! »
ЗАПИТ ЛИСТІВ ПРО ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ »
На Урядовому веб-порталі для громадського обговорення розміщено проект проміжного звіту про реалізацію плану дій із впровадження Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" у 2014 - 2015 рр. »
Оголошено конкурс на проведення робіт зі створення веб-сайту Мінсоцполітики »
Типовий комплект документів для оформлення житлових субсидій »
Розрахунок норми тривалості робочого часу на 2009-2016 роки »