Головна сторінка

Контакт центр:
0-800-503-753Телефон "гарячої лінії":
0-800-501-892НОВИНИ
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції

. далi...»

ІНФОРМАЦІЯ щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

далi...»

Інформація щодо забезпечення виплат державних соціальних допомог особам, які переселилися з районів проведення АТО або продовжують там проживати

далi...»

Інформація щодо працевлаштування осіб, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

далi...»

22.10.2014 Тривають пенсійні виплати жовтня, - Мінсоцполітики

Вчасно і відповідно до графіку відбувається фінансування та виплата пенсій. На сьогодні вже профінансовано 17,9 млрд. грн. пенсійних виплат жовтня. далi...»

22.10.2014 Час проходження військової служби у зоні АТО зараховуватиметься до стажу державної служби на пільгових умовах, - Людмила Денісова

Час проходження військової служби, протягом якого військовослужбовець брав участь в антитерористичній операції в особливий період, віднині буде зараховуватися до стажу державної служби на пільгових умовах. Зокрема, один місяць стажу зараховуватиметься за три, тобто у трикратному розмірі. Таке рішення прийняв Кабінет Міністрів України, внісши зміни до пункту 3 Порядку обчислення стажу державної служби. далi...»

21.10.2014 Людмила Денісова: Військові із зони АТО забезпечуються всіма пільгами, які передбачені законодавством

На цьому наголосила Міністр соціальної політики Людмила Денісова під час інтерв’ю для Львівської обласної державної телерадіокомпанії. «На сьогодні статус учасника бойових дій отримали понад 800 осіб, які брали участь в антитерористичній операції. На цих людей розповсюджується Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Якщо, нажаль, трапилося, що військовослужбовець загинув, то пільги відповідно до Закону розповсюджуються на членів його сім’ї», - підкреслила Міністр. далi...»

21.10.2014 Мінсоцполітики: Уряд забезпечує стабільне фінансування і виплату пенсій

Станом на сьогодні 17,2 млрд. грн., призначених для здійснення пенсійних виплат жовтня, вже надійшли на рахунки поштових відділень та у банківські установи. Таким чином, пенсіонери можуть отримати належні їм виплати включно по 24 жовтня у поштових відділеннях та включно по 22 жовтня – в установах банків. далi...»

21.10.2014 Регіонам почали надходити кошти ІІ траншу державних соціальних допомог цього місяця

Розпочато фінансування ІІ траншу державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства, потреба якого становить 275,9 млн. грн. Станом на 21 жовтня до регіонів надійшла субвенція у сумі 252,6 млн. грн. Надходження коштів триває. далi...»

21.10.2014 Новий корпус Львівського міжрегіонального центру реабілітації інвалідів дозволить забезпечити комплекс медичних реабілітаційних послуг, - Людмила Денісова

Сьогодні Міністр соціальної політики Людмила Денісова у смт Великий Любінь ознайомилася з ходом будівництва реабілітаційного корпусу Львівського міжрегіонального центру соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації. «Новий корпус дозволить охопити більшу кількість інвалідів І–ІІІ груп та дітей-інвалідів від 16 років до пенсійного віку. Він забезпечить надання послуг з комплексної реабілітації, проведення заходів, спрямованих на підготовку до професійної діяльності, відновлення їх працездатності та здобуття ними нових професій для подальшого успішного працевлаштування та конкурентоспроможності на ринку праці», - підкреслила Людмила Денісова. далi...»

21.10.2014 На Львівщині за призначенням щомісячної адресної допомоги звернулося більше півтисячі родин переселенців

Про це сьогодні повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова під час зустрічі з керівниками установ соціальної сфери Золочівського, Перемишлянського та Миколаївського районів Львівщини. «За оперативними даними, на Львівщині перебуває 7 910 переселенців з Криму та Донбасу. Вже взято на облік та внесено до Єдиної інформаційної бази даних 2 110 осіб. За призначенням щомісячної адресної допомоги звернулося 556 родин», - зазначила Міністр. Загалом, за словами Людмили Денісової, органи соціального захисту населення на Львівщині забезпечують надання різних державних соціальних допомог 1 557 переселенцям далi...»

21.10.2014 Людмила Денісова на Львівщині: Держава піклується про дітей-інвалідів

Сьогодні, під час робочої поїздки до Львівської області, Міністр соціальної політики Людмила Денісова ознайомилася з роботою Золочівського районного Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, який знаходиться у с. Білий Камінь. далi...»

Анонси

23 жовтня відбудеться круглий стіл на тему "Протезування в Україні: проблеми, міфи та шляхи до розвитку" »

Повідомлення

Організаційний комітет з підготовки та відзначення 70 річниці визволення України від фашистських загарбників »
Облік переміщених осіб та надання їм грошової допомоги »
Удосконалений порядок призначення житлових субсидій, що діятиме з 1 жовтня »
Дорожня карта для людей, переміщених в межах України »
Дорожня карта для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб »
Дорожня карта. Як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам »
Оголошення про повторний відкритий відбір кандидатів на посаду Голови Державної служби з питань Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та тимчасово переміщених осіб »
Виплати та гарантії, передбачені військовослужбовцям, військовозобов'язаним, резервістам та працівникам, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період »
Спільний лист Мінсоцполітики та Міносвіти і науки щодо працевлаштування вчителів, які переселились із зони проведення АТО »
Про збереження місця роботи працівників, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції або залишаються у таких районах »
Заходи Уряду щодо соціального захисту населення у зв"язку з підвищенням цін та тарифів на природний газ та тепло »