Головна сторінка

Контакт центр:
0-800-503-753Телефон "гарячої лінії":
0-800-501-892Головні новини
27.01.2015 Оформлення субсидій сьогодні, дозволить заощадити сімейні видатки на оплату ЖКП завтра

Чим більше людей прийде оформляти субсидії сьогодні, тим більше людей зможуть заощадити сімейні видатки на оплату комунальних послуг. Адже якщо людина звернеться один раз за отриманням субсидії, надалі їй не потрібно буде приходити до органів соціального захисту населення для нового оформлення субсидії. На цьому наголосив заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін на брифінгу в Будинку Уряду 27 січня 2015 року. далi...»

НОВИНИ
28.01.2015 Майже завершено виплату ІІ траншу державних соціальних допомог січня

В Україні майже завершено виплату ІІ траншу державних соціальних допомог сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової допомоги дітям та допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу за січень. далi...»

27.01.2015 На поштові відділення та рахунки банківських установ переховано 194,9 млн гривень для виплати ІІ траншу державних допомог

Станом на сьогодні поштовим відділенням та банківським установам перераховано кошти ІІ траншу в сумі 194,9 млн гривень для виплати державних соціальних допомог сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової допомоги дітям та допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу за січень. Загалом сума ІІ траншу становить 197,8 млн гривень. далi...»

27.01.2015 Мінсоцполітики щодо обліку переселенців

Обсяг профінансованої допомоги для покриття витрат на проживання тимчасово переміщеним особам, які стали на облік, станом на 26 січня 2015 склав 528,4 млн грн, з яких 170 млн грн виплачено в січні. Такі дані оприлюднив заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін на брифінгу у вівторок в Києві. далi...»

27.01.2015 Мінсоцполітики продовжує працювати над проблемами маріупольських дітей

Сьогодні представники Мінсоцполітики продовжили роботу з керівництвом закладів інтернатного типу, які розташовані на території м.Маріуполя. Заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергій Устименко відвідав комунальний заклад «Міський дитячий будинок змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку «Центр опіки», де перебувають діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти за заявою батьків. Під час зустрічі з директором закладу Л.Лазаренко було проаналізовано проблеми забезпечення життєдіяльності дитячого будинку, проведено спілкування з його вихованцями та колективом. Особливу увагу привернуто до дій дитячого будинку на випадок надзвичайних ситуацій, порядку термінового вивезення дітей, передачі особових справ та іншої документації стосовно вихованців закладу. Також було оглянуто підвальне приміщення, яке пристосовано для короткотермінового перебування дітей у разі надзвичайної події. далi...»

27.01.2015 Мінсоцполітики працює над спрощенням порядку нарахування житлових субсидій для населення

Міністерство соціальної політики розробляє спрощений порядок нарахування житлових субсидій для населення. Про це повідомив заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін на брифінгу в Будинку Уряду 27 січня 2015 року. "Для удосконалення нашої програми і щоб залучити якомога більше сімей до програми житлових субсидій буде вжито ряд заходів", - підкреслив він. далi...»

27.01.2015 Соцпрацівники Запорізької області готуються прийняти постраждалих жителів Маріуполя

Директор Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації Ігор Мещан наразі перебуває в Маріуполі у складі робочої групи, створеної за дорученням Міністра соціальної політики Павла Розенка у зв'язку із загостренням ситуації в Донецькій області. далi...»

27.01.2015 В Україні діють 300 "Університетів третього віку", - Мінсоцполітики

На сьогодні в територіальних центрах соціального обслуговування (надання соціальних послуг) України працюють понад 300 "Університетів третього віку" (як соціально-педагогічна послуга), в яких вже пройшли навчання більше 25 тисяч літніх слухачів. Про це повідомила начальник Управління у справах людей похилого віку та надання соціальних послуг Мінсоцполітики Оксана Суліма під час робочої зустрічі з представниками неурядової організації DVV International в Україні, зокрема, з регіональним директором в Україні, Білорусі, Молдові Анітою Якобсоне. далi...»

26.01.2015 Завершено фінансування виплати пенсій за січень

Станом на сьогодні завершено фінансування виплати січневих пенсій поштовими відділеннями та установами банків далi...»

26.01.2015 Заступник Міністра соціальної політики Сергій Устименко зустрівся з маріупольцями, які постраждали від обстрілу житлового району

Під час перебування заступника Міністра соціальної політики Сергія Устименка у Маріуполі проведено низку зустрічей з особами, які постраждали від терористичного обстрілу. 26 січня 2015 р. у міській лікарні № 1 Сергій Устименко спільно з народним депутатом Оксаною Корчинською та представниками місцевої влади відвідав маріупольців, які вижили під час ракетних обстрілів. Відповідно до компетенції Мінсополітики обговорено питання протезування та сприяння Міністерства щодо подолання наслідків трагедії. далi...»

26.01.2015 Мінсоцполітики спільно з громадськістю обговорило проблеми протезно-ортопедичної галузі

Сьогодні у Києві за дорученням першого заступника Міністра соціальної політики Василя Шевченка фахівці Міністерства спільно з представниками Фонду соціального захисту інвалідів, громадських організацій інвалідів, протезно-ортопедичних підприємств усіх форм власності, користувачами технічних та інших засобів реабілітації, волонтерами за участю засобів масової інформації провели широке зібрання на Київському казенному експериментальному протезно-ортопедичному підприємстві, на якому обговорили проект змін до наказу Міністерства від 18.04.2012 за №215 „Деякі питання придбання технічних та інших засобів реабілітації”. Відкриваючи нараду, директор Департаменту соціального захисту інвалідів Мінсоцполітики Оксана Полякова зазначила, що такий інтерес громадськості до нинішнього заходу засвідчує: питання – вкрай актуальне, адже йдеться про подальший розвиток ринку протезно-ортопедичної продукції, далi...»

26.01.2015 Мінсоцполітики докладає зусиль до подолання наслідків Маріупольської трагедії

26 січня 2015 р. у м. Маріуполі відбулася зустріч заступника Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергія Устименка з маріупольським міським головою Юрієм Хотлубеєм. З урахуванням компетенції Мінсоцполітики здійснено аналіз поточної оперативної обстановки у місті, виявлено пріоритетні питання невідкладної взаємодії, а також визначено першочергових отримувачів можливої соціальної допомоги серед категорій населення, яке найбільш постраждало внаслідок терористичних обстрілів житлового кварталу. далi...»

25.01.2015 Робоча група від Мінсоцполітики направлена до Маріуполя

У зв'язку із загостренням ситуації у Донецькій області, Міністр соціальної політики Павло Розенко делегував робочу групу представників Міністерства на чолі із заступником Міністра Сергієм Устименко до Маріуполя. далi...»

Анонси

30 січня - конференція щодо проблем переселенців у сфері зайнятості та роль соціальних партнерів і державної служби зайнятості в їх розв'язанні »
29 січня Міністр соціальної політики Павло Розенко - у прямому ефірі радіостанції "Голос Києва" »

Повідомлення

Основні заходи Уряду щодо соціальної підтримки сімей при оплаті житлово-комунальних послуг »
ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ З 1 СІЧНЯ 2015 РОКУ »
Щодо компенсаційних виплат дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи »
Проект "Модернізація системи соціальної підтримки населення України" »
З 30 грудня 2014 року розпочнеться прийом документів від підприємств-кандидатів для виготовлення, поставки, ремонту та технічного обслуговування технічних та інших засобів реабілітації у 2015 році »
Відкрито рахунки для надання допомоги  »
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції »
Облік переміщених осіб та надання їм грошової допомоги »
Виплати та гарантії, передбачені військовослужбовцям, військовозобов'язаним, резервістам та працівникам, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період »
Інформація для громадян щодо виявлення фактів про використання жінок, дітей під час збройних конфліктів в Луганській та Донецькій областях. »