Головна сторінка


Контакт центр:
0-800-503-753Телефон "гарячої лінії":
0-800-501-892


НОВИНИ
ІНФОРМАЦІЯ для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь

далi...»

ИНФОРМАЦИЯ для граждан, приехавших из Автономной Республики Крым и города Севастополь

далi...»

Д О В І Д Н И К відповідальних осіб ОДА за облаштування громадян, що прибувають з АР Крим і м.Севастополь на тимчасове перебування до регіонів України

далi...»

17.04.2014 Профінансовано наступну чергу квітневих пенсій, – Мінсоцполітики

Станом на 17 квітня на фінансування пенсійних виплат у квітні вже надійшло 15,3 млрд. грн. Це становить 71,5% від місячної потреби на місяць. Про це поінформувала Міністр соціальної політики Людмила Денісова. „За оперативною інформацією, на фінансування квітневих пенсій виділено 15,млрд. грн. Таким чином, виплату пенсій цього місяця забезпечено на понад 70%”, – повідомила Людмила Денісова. далi...»

17.04.2014 Людмила Денісова: Парламент посилив соціальний захист біженців

Сьогодні Верховна Рада України прийняла закон, який не тільки посилить соціальний захист біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, а й налагодить процеси інтеграції таких громадян у суспільство. Так Міністр соціальної політики Людмила Денісова прокоментувала прийняття Парламентом закону, що вносить зміни до законів України "Про зайнятість населення" та "Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей". далi...»

16.04.2014 Поштові відділення включно по 17 квітня забезпечені коштами на виплату пенсій – Мінсоцполітики

Включно по 17 квітня поштовим відділенням та банківським установам забезпечено виплату квітневих пенсій. Таким чином, станом на 16 квітня вже профінансовано 63,7% пенсій від загальної потреби на місяць. Про це повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова. „У квітні на фінансування пенсій вже направлено 13,6 млрд. грн. Це становить понад 60% від місячної потреби. Відповідно, пенсійні виплати здійснюються своєчасно, згідно поденного графіку виплат пенсій, з 4 по 25 число кожного місяця”, – зазначила Людмила Денісова. далi...»

16.04.2014 Людмила Денісова: Розмір разової допомоги для ветеранів збільшиться на 7%

Уряд підтримав ініціативу Мінсоцполітики і ухвалив постанову, якою передбачено усім ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань збільшити розміри разової грошової допомоги до 5 травня в середньому на 7% у порівнянні з минулим роком. Про це повідомила Людмила Денісова, виступаючи перед журналістами. далi...»

16.04.2014 Мінсоцполітики спільно з ООН представило заходи з підготовки сімей до подружнього життя

За ініціативи Мінсоцполітики та підтримки Програми розвитку ООН відбулися семінари-наради щодо системного впровадження Програми підготовки молоді до подружнього життя в регіонах України. Зокрема, упродовж тижня проведено семінари у містах Суми, Запоріжжя та Рівне в рамках виконання Державної цільової соціальної програми підтримки сім’ї до 2016 року, затвердженої постановою Кабміну від 15.05.2013 № 341. далi...»

15.04.2014 Людмила Денісова: Надійшли кошти на виплату чергової черги пенсій за квітень

У квітні вже профінансовано 12,6 млрд. грн. пенсійних виплат. Це понад половина всіх коштів, передбачених на виплату пенсій цього місця. Таку інформацію надала Міністр соціальної політики Людмила Денісова. „Станом на 15 квітня вже профінансовано 59,2% від місячної потреби пенсійних виплат. Таким чином, в цілому на ці потреби у квітні направлено 12,6 млрд. грн.”, – сказала Людмила Денісова. далi...»

15.04.2014 Мінсоцполітики підпише Меморандум про співпрацю з Фондом ООН у галузі народонаселення

Мінсоцполітики готове підписати Меморандум про співпрацю з Фондом ООН у галузі народонаселення. На цьому наголосила Міністр соціальної політики Людмила Денісова під час зустрічі з Представником Фонду ООН в Україні в галузі народонаселення Нузхат Ехсан. На її переконання, це сприятиме підвищенню ефективності взаємодії між Міністерством та Фондом у питаннях соціального захисту вразливих верств населення, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, а також залучення технічної допомоги з боку Фонду ОНН. далi...»

14.04.2014 Людмила Денісова: Понад половини квітневих пенсій вже профінансовано

Фінансування пенсійних виплат за квітень відбувається вчасно і відповідно до графіку. Станом на 14 квітня виплата пенсій забезпечена на 11 965,7 млн. грн. Про це заявила Міністр соціальної політики Людмила Денісова. «На фінансування квітневих пенсій вже направлено понад 55% від потреби, визначеної на місяць. Таким чином, виплата пенсій відбувається як і передбачено поденним графіком виплат пенсій, з 4 по 25 число кожного місяця», - сказала Людмила Денісова. далi...»

12.04.2014 Мінсоцполітики зробило свій внесок у збереження довкілля

Працівники Мінсоцполітики прибрали територію Всеукраїнського центру реабілітації інвалідів, що знаходиться в с. Лютіж Вишгородського району Київської області. "Мінсоцполітики вже вкотре долучилося до щорічної Всеукраїнської акції "За чисте довкілля". Традиційно колектив Міністерства прибрав територію Всеукраїнського центру реабілітації інвалідів. Сьогодні в ньому навчаються інваліди І-ІІІ груп з різними нозологіями і інвалідними діагнозами. Вони можуть отримати знання з 9 професій, зокрема, оператора комп'ютерного набору, секретаря, жоляра, швачки та інших", - сказала Людмила Денісова. далi...»

Анонси

18 квітня о 14.30 відбудеться узгоджувальна нарада щодо гуманітарної допомоги »

Повідомлення

Відомості, зазначені в декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру керівництва Мінсоцполітики »
Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс - 5 грн, єдиний номер для всіх мобільних операторів »
План діяльності Міністерства соціальної політики України на 2014–2016 роки »

Опитування

Ваше ставлення до антикорупційного законодавства Україні?
- Позитивне. Вважаю його вичерпним.
- Негативне, вважаю його недосконалим, оскільки положень, які стосуються антикорупційної діяльності забагато і вони потребують упорядкування у єдину концепцію.
- Через недостатнє висвітлення в ЗМІ положень антикорупційного законодавства вважаю його незрозумілим.
- Не знайомий(ма), вперше чую, що таке законодавство існує в державі.
- Вважаю його занадто лояльним по відношенню до "корупціонерів" ("не чесних на руку чиновників")
- Вважаю його занадто жорстким.
- Мене не цікавить дане питання.
- Не можу визначитись.
Відповісти Відповісти
результати Відповісти