Головна сторінка

Контакт центр:
0-800-503-753Телефон "гарячої лінії":
0-800-501-892НОВИНИ
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції

. далi...»

ІНФОРМАЦІЯ щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

далi...»

Інформація щодо забезпечення виплат державних соціальних допомог особам, які переселилися з районів проведення АТО або продовжують там проживати

далi...»

Інформація щодо працевлаштування осіб, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

далi...»

24.10.2014 Триває виплата державних допомог ІІ траншу жовтня

Станом на сьогодні до поштових відділень та банківських установ перераховано 254,3 млн грн державної допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової допомоги дітям, що становить більше 90% від потреби ІІ траншу жовтня. далi...»

24.10.2014 Мінсоцполітики не має відношення до закупівлі путівок для інвалідів

Сьогодні у низці ЗМІ поширено інформацію щодо укладання угод Міністерством соціальної політики України на послуги санаторно-курортного лікування для інвалідів на суму 28 млн гривень. У зв’язку з цим, Мінісоцполітики повідомляє, що не має жодного відношення до укладання відповідних угод далi...»

24.10.2014 В Україні повністю профінансовано пенсійні виплати жовтня

Мінсоцполітики повідомляє, що в Україні завершено фінансування пенсійних виплат жовтня. Станом на сьогодні до регіонів направлено 19,1 млрд. грн., що повністю відповідає потребі на виплату жовтневих пенсій. далi...»

24.10.2014 26 жовтня – брифінг Міністра соціальної політики Людмили Денісової в урядовому прес-центрі

Для оперативного висвітлення подій, що відбуватимуться під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради України, за ініціативою Кабінету Міністрів України 26 жовтня з 11.00 до 20.00 працюватиме урядовий прес-центр (Будинок Уряду, вул. Грушевського, 12/2, 1-й під’їзд, 6-й поверх, прес-центр). У прес-центрі заплановані брифінги керівників низки міністерств. далi...»

24.10.2014 Людмила Денісова: Реабілітаційне обладнання допоможе зменшити термін лікування, кількість післяопераційних ускладнень та знизить ступінь інвалідизації

На цьому наголосила Міністр соціальної політики Людмила Денісова під час ознайомлення з роботою переданого обладнання для лікування та реабілітації поранених, травмованих та хворих учасників АТО у клініці фізіотерапії хірургічного корпусу Головного військового клінічного госпіталю. далi...»

24.10.2014 Мінсоцполітики: З метою підготовки та відзначення 70-ої річниці визволення України від фашистських загарбників утворено Організаційний комітет з представників ветеранських громадських організацій.

Для фінансової підтримки реалізації ініціативи ветеранських організацій відкрито благодійний рахунок при Всеукраїнському союзі громадських об’єднань учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів “Всеукраїнський союз”. далi...»

23.10.2014 Мінсоцполітики: Виплата пенсій жовтня наближається до завершення

Виплата пенсій жовтня наближається до завершення. Станом на сьогодні вже профінансовано 18,6 млрд. грн. пенсійних виплат цього місяця. Поштові відділення забезпеченні ресурсом для здійснення виплат включно по 25 жовтня, банківські установи - включно по 24 жовтня. далi...»

23.10.2014 Потребу ІІ траншу жовтня на виплату державних допомог забезпечено у повному обсязі, - Мінсоцполітики

Станом на сьогодні до регіонів надійшла субвенція у сумі 275,9 млн. грн. Таким чином, потребу ІІ траншу жовтня на виплату державної допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової допомоги дітям забезпечено у повному обсязі. далi...»

Повідомлення

Організаційний комітет з підготовки та відзначення 70 річниці визволення України від фашистських загарбників »
Облік переміщених осіб та надання їм грошової допомоги »
Удосконалений порядок призначення житлових субсидій, що діятиме з 1 жовтня »
Дорожня карта для людей, переміщених в межах України »
Дорожня карта для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб »
Дорожня карта. Як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам »
У Національному військово-історичному музеї України відкрилась фотовиставка, присвячена перебігу військового протистояння та Антитерористичній операції »
Оголошення про повторний відкритий відбір кандидатів на посаду Голови Державної служби з питань Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та тимчасово переміщених осіб »
Виплати та гарантії, передбачені військовослужбовцям, військовозобов'язаним, резервістам та працівникам, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період »
Спільний лист Мінсоцполітики та Міносвіти і науки щодо працевлаштування вчителів, які переселились із зони проведення АТО »
Про збереження місця роботи працівників, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції або залишаються у таких районах »