Головна сторінкаНОВИНИ
26.08.2016 Андрій Рева: Уряд направить максимум зусиль на підвищення соціальних стандартів

Ряд засобів масової інформації сьогодні опублікували неправдиву інформацію про житлові субсидії, не точно і не коректно процитувавши заяву Міністра соціальної політики Андрія Рева, зроблену під час брифінгу в рамках робочої поїздки до Харкова 25 серпня 2016. далi...»

26.08.2016 Роз'яснення щодо надання платних соціальних послуг інтернатними установами системи соціального захисту населення

Згідно зі статтею 51 Конституції України повнолітні діти зобов'язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків. далi...»

26.08.2016 Урядом удосконалено механізм психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції

Уряд на своєму засіданні 23 серпня 2016 року вніс зміни до своєї постанови від 31 березня 2015 р. № 221, якою, як відомо, визначено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції. далi...»

26.08.2016 Уряд зробив ще один крок у напрямі захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа

Кабінет Міністрів на своєму засіданні 23 серпня 2016 року затвердив проект Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа”, яким ініціюється внесення змін до статті 39 Житлового кодексу Української РСР; до статті 25 Закону України „Про охорону дитинства”; до статті 33 Закону України „Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”; до статті 10 Закону України „Про житловий фонд соціального призначення”. далi...»

26.08.2016 Затверджено порядок відшкодування учасникам антитерористичної операції транспортних витрат, пов’язаних із проходженням психологічної реабілітації

Кабінет Міністрів України 23 серпня 2016 року своєю постановою затвердив Порядок виплати грошової компенсації вартості проїзду учасників антитерористичної операції до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад. далi...»

25.08.2016 В рамках проведення Всеукраїнської гри "Джура - 2016: Хаджибейська Січ" відбулись урочисті заходи з нагоди святкування Дня Державного прапору України та Дня незалежності України

В рамках IX тематичної зміни "Ми - українці!" в дитячому центрі "Молода гвардія" (м. Одеса) з 06 по 26 серпня 2016 року проходила Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура"). далi...»

25.08.2016 Уряд вніс зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Уряд своєю постановою вніс зміни до пункту 8 Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом „гроші ходять за дитиною”. далi...»

25.08.2016 В ході робочої поїздки Андрій Рева обговорив з мером Харкова план створення «Прозорого офісу»

Сьогодні Міністр соціальної політики Андрій Рева під час робочої поїздки до Харкова зустрівся з мером міста Геннадієм Кернесом. далi...»

25.08.2016 Триває завершальний етап реалізації Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням затвердив план заходів з виконання у 2016 році Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року. далi...»

25.08.2016 Уряд затвердив порядок обслуговування коштів фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування

Як відомо, Бюджетним кодексом України передбачено казначейське обслуговування коштів фондів соціального страхування в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. далi...»

25.08.2016 Уряд затвердив збалансований та бездефіцитний бюджет Фонду соціального страхування України на 2016 рік

Кабінет Міністрів України своєю постановою затвердив збалансований та бездефіцитний бюджет Фонду соціального страхування України на 2016 рік. далi...»

25.08.2016 Уряд врегулював питання розрахунку та повернення до бюджету сум невикористаної субсидії на оплату послуг з централізованого та індивідуального опалення

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 23 серпня 2016 року прийняв постанову „Деякі питання надання субсидій для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) та послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення”. далi...»

Повідомлення

Щодо застосування окремих положень Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VІІІ "Про державну службу"  »
Реєстр підприємств, установ, організацій України, що мають заборгованість із заробітної плати станом на 25 липня 2016 року »
Оголошується набір слухачів на реабілітацію до Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів »
Проведення Всеукраїнського конкурсу на офіційне найменування та логотип ДП "Український дитячий центр "Молода гвардія" »
Лист Мінсоцполітики депаратментам соцзахисту ОДА щодо віднесення посад до категорій держслужбовців »
Громадське обговорення змін до наказу Мінсоцполітики від 20.01.2015 №37 »
Проведення дослідження щодо проявів фактів насильства »
Пропозиції робочої групи щодо розподілу коштів на фінансову підтримку громадських об'єднання інвалідів та ветеранів, що мають статус всеукраїнських, на 2016 рік »
Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які знаходяться в складних життєвих обставинах »
Типовий комплект документів для оформлення житлових субсидій »
Про перенесення робочих днів у 2016 році »