Головна сторінка



Головні новини
25.09.2015 Мінсоцполітики: Триває спрощення порядку призначення субсидій
.

23 вересня Урядом ухвалено рішення щодо подальшого спрощення і вдосконалення порядку призначення субсидій населенню. далi...»

16.09.2015 Розенко оголосив про звільнення усього керівного складу Держслужби зайнятості

Міністр соціальної політики України Павло Розенко оголосив про звільнення керівництва центрального апарату та обласних підрозділів Державної служби зайнятості. "Я підписав наказ про звільнення керівників центрального апарату Держслужби зайнятості та директорів обласних центрів зайнятості", - повідомив Міністр на нараді за участю представників центрального апарату та територіальних підрозділів Служби. далi...»

НОВИНИ
09.10.2015 Василь Шевченко: Мінсоцполітики працює в напрямку забезпечення належного соціального захисту захисників Вітчизни та їхніх родин

До Реєстру учасників антитерористичної операції Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО станом на 7 жовтня ц.р. внесено 107 142 особи. Водночас, за даними відомчих комісій, статус учасника бойових дій за участь в антитерористичній операції станом на 14 вересня 2015 року надано 124 457 особам. далi...»

08.10.2015 Державою зроблено крок до захисту прав мільйонів українців - трудових мігрантів

Верховна Рада України на пленарному засіданні 8 жовтня ухвалила в першому читанні проект закону №2330а "Про зовнішню трудову міграцію", внесений Кабінетом Міністрів. "За" проголосували 243 народні депутати. У своєму виступі з трибуни парламенту Міністр соціальної політики України Павло Розенко зазначив: "Законопроект є рамковим, але водночас він покликаний вперше на державному рівні визнати таку категорію громадян, як трудові мігранти". далi...»

08.10.2015 У Мінсоцполітики відбулося засідання круглого столу "Дитяча "гаряча" лінія - ефективний інструмент надання допомоги дітям"

7 жовтня 2015 року Міністерством соціальної політики України спільно з Центром "Ла Страда-Україна" за підтримки Представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні проведено круглий стіл "Дитяча "гаряча" лінія - ефективний інструмент надання допомоги дітям". далi...»

07.10.2015 Уряд вніс зміни в Порядок забезпечення інвалідів автомобілями

Кабінет Міністрів України вніс зміни до пункту 41 Порядку забезпечення інвалідів автомобілями. Відповідну постанову прийнято сьогодні на засіданні Уряду, якою передбачена безоплатна передача автомобіля, визнаного гуманітарною допомогою, після смерті інваліда членам його сім сім'ї чи спадкоємцям. У разі їх відсутності або небажання отримати автомобіль, він повертається органам соціального захисту населення. далi...»

07.10.2015 Щороку 10 жовтня в Україні відзначається Всесвітній день психічного здоров'я

Всесвітній день психічного здоров'я відзначається 10 жовтня, починаючи з 1992 року. Цей день було засновано з ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров'я за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я. Він призначений для більш відкритого обговорення теми психічних розладів, привернення уваги до цього урядових структур, громадських та релігійних об'єднань, медичних фахівців, всього суспільства та з метою скорочення поширення депресивних розладів, шизофренії, хвороби Альцгеймера, наркотичної залежності, епілепсії та розумової відсталості. далi...»

07.10.2015 Уряд схвалив Концепцію Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року

Кабінет Міністрів України сьогодні своїм розпорядженням схвалив Концепцію Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року. Проект акта був розроблений Мінсоцполітики на виконання пунктів 50 та 51 Національного плану заходів з виконання другої фази Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України. далi...»

06.10.2015 Заступник Міністра соцполітики привітав Федерацію профспілок України із 25-річчям

Заступник Міністра соціальної політики Валерій Ярошенко взяв участь в урочистому засіданні з нагоди 25-річчя створення Федерації професійних спілок України. Представник Міністерства привітав соціальних партнерів держави - профспілчан і зачитав вітальні адреси від Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка і Міністра соцполітики Павла Розенка далi...»

06.10.2015 Для Міністерства є дуже важливою підтримка міжнародної спільноти на шляху до європейських цінностей та реформ, - Сергій Устименко

Попри вкрай важку політичну й економічну ситуацію, спричинену збройним конфліктом на Сході, в Україні з початку 2015 року активно впроваджуються реформи у соціальній сфері. Мінсоцполітики ставить чітку мету у їх проведенні - посилення адресності надання соціальних допомог, удосконалення системи загальнообов'язкового державного соціального страхування й пенсійного забезпечення, активізація ринку праці та покращення якості надання соціальних послуг. На цьому наголосив заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Устименко під час спільної зустрічі з міжнародними донорами, яка відбулася сьогодні під головуванням Міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса. далi...»

05.10.2015 Обліковано 1 517 116 переселенців, - Мінсоцполітики

Станом на 5 жовтня 2015 року, за даними структурних підрозділів соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій, взято на облік 1 517 116 переселенців або 1 192 377 сімей з Донбасу і Криму. далi...»

05.10.2015 Мінсоцполітики та Програма трастового фонду НАТО "Зміна військової кар'єри на професійну цивільну" повинні розширювати сфери взаємодії

На сьогодні в Україні 70 відсотків демобілізованих учасників АТО потребують психологічної реабілітації та соціальної адаптації. Тому семінари, тренінги, курси, які проводяться для таких людей в рамках Програми трастового фонду НАТО "Зміна військової кар'єри на професійну цивільну", є надзвичайно важливим внеском у розв'язання цієї проблеми. На цьому наголосив заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Устименко під час зустрічі з керівником Програми Крістофером Штаудтом. далi...»

02.10.2015 Пенсійна реформа не повинна зводитися до підвищення пенсійного віку - Розенко

Питання продовження пенсійної реформи, модернізації Державної служби зайнятості України і становища внутрішніх переселенців обговорювалися сьогодні під час зустрічі Міністра соцполітики Павла Розенка з Парламентським статс-секретарем Федерального міністерства праці і соціального забезпечення Німеччини Йоргом Асмуссеном. Пан Асмуссен зазначив, що відвідує Україну в складі представницької делегації, до якої увійшли вісім статс-секретарів низки німецьких міністерств. "Наш візит - це ще один знак підтримки вашій країні з боку Уряду Німеччини", - додав він. далi...»

02.10.2015 Мінсоцполітики продовжує співробітництво з Радою Європи з метою ратифікації Стамбульської конвенції про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами

2 жовтня 2015 року відбулася зустріч заступника Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергія Устименка з керівником проекту Ради Європи "Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні" Аною Уррутіа-Енсісо . далi...»

Повідомлення

До уваги військовослужбовців ! »
Реєстр підприємств, установ, організацій України, що мають заборгованість із заробітної плати станом на 28 вересня 2015 року »
ЗАПИТ ЛИСТІВ ПРО ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ »
На Урядовому веб-порталі для громадського обговорення розміщено проект проміжного звіту про реалізацію плану дій із впровадження Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" у 2014 - 2015 рр. »
ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДАННЯ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ №SH-С1 "Організація та проведення семінарів з питань надання житлових субсидій" »
Оголошено конкурс на проведення робіт зі створення веб-сайту Мінсоцполітики »
Типовий комплект документів для оформлення житлових субсидій »
Розрахунок норми тривалості робочого часу на 2009-2016 роки »
Державна допомога особам, депортованим за національною ознакою »
Розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для забезпечення житлом членів сімей загиблих учасників АТО »
Права та пільги для учасників АТО та членів їх сімей »