Головна сторінка

Контакт центр:
0-800-503-753Телефон "гарячої лінії":
0-800-501-892НОВИНИ
ІНФОРМАЦІЯ щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

далi...»

01.10.2014 Звернення Міністра соціальної політики з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

Шановні співвітчизники! 1 жовтня в нашій державі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу українського суспільства до своїх найстарших представників. І які б важкі часи не переживала нині Україна, ми завжди будемо вдячні ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям за те, що вони на прикладі власного життя довели: Україну не здолати! далi...»

30.09.2014 Українські діти повернулися із Грузії, переповнені враженнями, - Мінсоцполітики

Сьогодні 110 українських дітей спецрейсом повернулися із Грузії, де вони оздоровлювалися та відпочивали у місті Анакліа на запрошення Уряду цієї держави. В аеропорту „Київ” їх зустріла заступник Міністра соціальної політики Наталія Федорович, яка щиро привітала юних мандрівників із поверненням додому. „Приємно бачити щасливі й усміхнені обличчя. Діти просто переповнені враженнями. Значить, зусилля обох сторін – української та грузинської – того були варті”, - сказала журналістам Наталія Федорович далi...»

30.09.2014 Мінсоцполітики вживаються всі заходи щодо забезпечення реалізації прав і гарантій учасників АТО, - Людмила Денісова

Пораненим учасникам АТО протезування надається безкоштовно, за рахунок державного бюджету. Про це повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова під час круглого столу "Участь громадських об'єднань ветеранів у підтримці учасників антитерористичної операції". Як зазначила Міністр, вживаються всі заходи щодо забезпечення прийняття нормативно-правових актів для реалізації прав і гарантій учасників АТО. далi...»

30.09.2014 Незважаючи на складність ситуації, влітку 2014 року вдалося охопити оздоровленням та відпочинком майже 2,5 млн. дітей шкільного віку, - Мінсоцполітики

Незважаючи на складність ситуації в країні, влітку 2014 року вдалося охопити оздоровленням та відпочинком 2 467 966 дітей шкільного віку або 57,4% від загальної кількості дітей шкільного віку, з них оздоровленням - 840 654 дитини та відпочинком - 1 627 312 дітей. Особливу увагу, як завжди, було приділено дітям так званих пільгових категорій: дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітям-інвалідам. Їх на сьогодні забезпечено оздоровленням відповідно на 94,7%, 93,2% та 92,1% від запланованих показників. Про це повідомила заступник Міністра соціальної політики Наталія Федорович під час розширеного засідання Центрального міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровчої кампанії 2014 року далi...»

30.09.2014 Привітання Міністра соціальної політики України з нагоди Дня усиновлення

Дорогі українці, щиро вітаю вас із Днем усиновлення! Подарувати родину, турботу та піклування самотній дитині - це, можливо, найбільший прояв любові та добра, на який здатна людина. далi...»

29.09.2014 Виплата державних допомог у вересні вже профінансована майже повністю, - Мінсоцполітики

Станом на 29 вересня у Донецькій області забезпечено фінансування І траншу виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової допомоги дітям у сумі 10,6 млн. грн. Загалом виплачено в регіоні 142,9 млн. грн. при потребі 226,9 млн. грн. В цілому по Україні І транш профінансовано в сумі 2787,5 млн. грн. при потребі 2871,5 млн. грн. далi...»

29.09.2014 Мінсоцполітики: Розуміючи нові виклики, які постають сьогодні, Уряд намагається зробити все можливе, аби убезпечити українських громадян від потрапляння у ситуацію торгівлі людьми

На сьогодні Мінсоцполітики встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, 72 громадянам. Всі вони отримують необхідну психологічну, медичну, правову допомогу, допомогу у навчанні та перекваліфікації, сприяння у працевлаштуванні, а також одноразову матеріальну допомогу - в розмірі прожиткового мінімуму. Про це сьогодні повідомила заступник Міністра соціальної політики Наталія Федорович під час прес-конференції з нагоди презентації проекту "Запобігання торгівлі людьми в Україні шляхом посилення економічних можливостей представників груп ризику", що спільно впроваджується Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Міністерством соціальної політики за фінансової підтримки урядів Канади та Норвегії. далi...»

26.09.2014 У Попаснянському районі Луганської області поновлено виплату пенсій, - Мінсоцполітики

Станом на 26 вересня виплата пенсій вересня фінансується вже у 14 районах та містах Луганської області: відсьогодні належні їм кошти також можуть отримати мешканці Попаснянського району. Крім того, виплата пенсій здійснюється у містах Лисичанськ, Рубіжне, Северодонецьк, а також у Біловодському, Білокуракінському, Кремінському, Марківському, Міловському, Новоайдарському, Новопсковському, Сватівському, Старобільському та Троїцькому районах Луганщини. далi...»

26.09.2014 На поштові відділення та банки майже повністю перераховано кошти другого траншу державних соціальних допомог вересня

Станом на 26 вересня на поштові відділення та рахунки банківських установ перераховано 265,3 млн. грн., призначених для виплат малозабезпеченим сім'ям, сім'ям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства. далi...»

26.09.2014 Людмила Денісова дала інтерв'ю швейцарському виданню "International Diplomat"

В Україні з'явилася нова категорія людей, яка потребує особливого піклування з боку держави - учасники антитерористичної операції. Вони захищають територіальну цілісність та незалежність України та мають право на подяку та турботу. Про це заявила Міністр соціальної політики України в інтерв'ю виданню "International Diplomat" (Швейцарія). далi...»

26.09.2014 Людмила Денісова: Борги із зарплати необхідно повертати, незважаючи на складну політичну й економічну ситуацію в країні

У Мінсоцполітики відбулося засідання Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням Міністра соціальної політики Людмили Денісової. Зокрема, було розглянуто питання стану погашення заборгованості із зарплати на трьох підприємствах-боржниках України - у ПрАТ „Авіакомпанія „Аеросвіт”, ТОВ „Авіакомпанія „Донбасаеро” та у ПАТ „Львівська вугільна компанія”. далi...»

Повідомлення

Удосконалений порядок призначення житлових субсидій, що діятиме з 1 жовтня »
Дорожня карта для людей, переміщених в межах України »
Дорожня карта для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб »
Дорожня карта. Як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам »
Виплати та гарантії, передбачені військовослужбовцям, військовозобов'язаним, резервістам та працівникам, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період »
Спільний лист Мінсоцполітики та Міносвіти і науки щодо працевлаштування вчителів, які переселились із зони проведення АТО »
Про збереження місця роботи працівників, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції або залишаються у таких районах »
Заходи Уряду щодо соціального захисту населення у зв"язку з підвищенням цін та тарифів на природний газ та тепло »
Перелік дитячих закладів оздоровлення та відпочинку »
Інформація для громадян щодо виявлення фактів про використання жінок, дітей під час збройних конфліктів в Луганській та Донецькій областях. »