Головна сторінкаКонтакт центр:
0-800-503-753Телефон "гарячої лінії":
0-800-501-892

НОВИНИ
ІНФОРМАЦІЯ щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

далi...»

29.07.2014 Мінсоцполітики: Фінансування державних соціальних допомог липня завершено

Станом на 29 липня на поштові відділення та рахунки банківських установ повністю перераховано кошти першого та другого траншу державних соціальних допомог цього місяця, призначених для виплат малозабезпечених сім'ям, сім'ям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства. Це, зокрема, 2,9 млрд. грн. і 272,3 млн. грн. відповідно. далi...»

28.07.2014 Ми маємо допомогти кожній дитині, яка проживає на території проведення антитерористичної операції!

Сьогодні кожен з нас має зробити крок на допомогу дітям-сиротам, дітям-інвалідам, дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах, Донецької та Луганської областей. Ці діти вже втратили найдорожче, що має бути у дитини - батьківську любов та турботу і в жодному випадку не мають бути використані терористами в якості "живого щита" або вивезені у порушення українського законодавства на територію Російської Федерації. далi...»

28.07.2014 Мінсоцполітики: В Україні продовжується виплата державних соціальних допомог липня

Міністерство соціальної політики повідомляє, що станом на 28 липня майже повністю завершена виплата І траншу державних соціальних допомог липня. Наразі на поштові відділення та рахунки банківських установ вже перераховано 2,9 млрд. грн. далi...»

28.07.2014 Міністр соціальної політики провела особистий прийом громадян

Сьогодні Міністр соціальної політики Людмила Денісова провела особистий прийом громадян, на який звернулося 22 особи. Це мешканці Києва, Київської, Хмельницької, Черкаської, Луганської та інших областей. далi...»

27.07.2014 Вихованці Луганського обласного Будинку дитини повернені на територію України

За оперативним повідомленням Міністерства закордонних справ України станом на 13 годину 27.07.2014 діти - вихованці Луганського обласного Будинку дитини повернені на територію України і наразі перебувають у безпечному місці далi...»

26.07.2014 Дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців будинку дитини міста Луганськ намагаються незаконно вивезти до Російської Федерації

Сьогодні, 26 липня, близько 17:15 терористи з так званої "ЛНР", порушуючи вимоги Женевської конвенції 1949 року про захист цивільного населення під час війни та Конвенції ООН про права дитини, викрали з будинку дитини м. Луганськ 61 дитину-сироту та намагаються вивезти їх до Російської Федерації. далi...»

25.07.2014 Мінсоцполітики: Пенсії липня повністю профінансовані. Виплата державних соціальних допомог липня продовжується

Станом на 25 липня фінансування пенсій поштовими відділеннями та установами банків завершено. На їхні рахунки вже перераховано 19,4 млрд. грн. Коштами для здійснення пенсій також забезпечені міста Краматорськ, Слов'янськ та Слов'янський район Донецької області. далi...»

25.07.2014 Мінсоцполітики продовжує вирішувати питання родин загиблих "Небесної сотні"

Сьогодні перший заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін взяв участь у черговій зустрічі з членами сімей загиблих учасників масових акцій громадського протесту на Майдані, яка відбулася в Генеральній прокуратурі України. далi...»

25.07.2014 Мінсоцполітики: В Україні зменшилася заборгованість із заробітної плати

Своєчасність виплати заробітної плати залишається одним із пріоритетних питань діяльності Уряду. На цьому наголосив заступник Міністра соціальної політики Валерій Ярошенко в інтерв’ю одному з українських телеканалів. Він зазначив, що відповідальність за вчасне забезпечення зарплатою працівників на економічно активних підприємствах покладена безпосередньо на їх керівників. „Водночас сьогодні на підприємствах все ще існує проблема заборгованості із заробітної плати. Проте, починаючи з квітня цього року, ситуація дещо покращилася. У результаті вжитих заходів борги по зарплаті зменшилися на 96,5 млн. грн. і станом на 21 липня становлять 950,4 млн. грн. Кількість підприємств, які мають заборгованість по виплаті зарплати, по Україні зменшилася на 172 підприємства”, – повідомив заступник Міністра. Він додав, що в цілому тенденція щодо зниження боргів перед працівниками спостерігається у 20 регіонах. далi...»

25.07.2014 У Мінсоцполітики проведено засідання Робочої групи з питань гуманітарної допомоги при Мінсоцполітики щодо визнання вантажів, легкових автомобілів, послуг гуманітарною допомогою

На виконання Закону України ,,Про гуманітарну допомогу" в Мінсоцполітики проведено засідання Робочої групи з питань гуманітарної допомоги при Мінсоцполітики за участю представників Мінфіну, Міноборони, Нацбанку, Міндоходів для прийняття узгодженого рішення щодо визнання гуманітарною допомогою вантажів, легкових автомобілів та послуг. далi...»

24.07.2014 Пенсіонери та сім'ї з дітьми отримують належні їм виплати, - Мінсоцполітики

Станом на 24 липня на поштові відділення та рахунки банківських установ майже повністю перераховано кошти, призначенні для здійснення виплат першого траншу державних соцдопомог липня. У грошовому еквіваленті це становить 2,8 млрд. грн. далi...»

Повідомлення

Про збереження місця роботи працівників, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції або залишаються у таких районах »
Заходи Уряду щодо соціального захисту населення у зв"язку з підвищенням цін та тарифів на природний газ та тепло »
Деякі види матеріального забезпечення, пільг, гарантій та послуг, встановлених законодавством для повнолітніх і неповнолітніх осіб з інвалідністю »
Перелік дитячих закладів оздоровлення та відпочинку »
Інформація для громадян щодо виявлення фактів про використання жінок, дітей під час збройних конфліктів в Луганській та Донецькій областях. »
Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс - 5 грн, єдиний номер для всіх мобільних операторів »
План діяльності Міністерства соціальної політики України на 2014–2016 роки »

Опитування

Ваше ставлення до антикорупційного законодавства Україні?
- Позитивне. Вважаю його вичерпним.
- Негативне, вважаю його недосконалим, оскільки положень, які стосуються антикорупційної діяльності забагато і вони потребують упорядкування у єдину концепцію.
- Через недостатнє висвітлення в ЗМІ положень антикорупційного законодавства вважаю його незрозумілим.
- Не знайомий(ма), вперше чую, що таке законодавство існує в державі.
- Вважаю його занадто лояльним по відношенню до "корупціонерів" ("не чесних на руку чиновників")
- Вважаю його занадто жорстким.
- Мене не цікавить дане питання.
- Не можу визначитись.
Відповісти Відповісти
результати Відповісти