Головна сторінкаКонтакт центр:
0-800-503-753Телефон "гарячої лінії":
0-800-501-892

НОВИНИ
ІНФОРМАЦІЯ щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

далi...»

22.07.2014 Мінсоцполітики: Триває виплата державних соціальних допомог та пенсій липня

Станом на 22 липня поштовим відділенням та банкам, у рамках І траншу державних соціальних допомог, для виплат малозабезпеченим сім'ям, сім'ям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства перераховано 2,4 млрд. грн. Крім того, у період з 21 по 22 липня до регіонів вже надійшли кошти другого траншу державних соцдопомог. Для додаткової виплати допомог цього місяця направлено 272,6 млн. грн. далi...»

22.07.2014 Мінсоцполітики: Україна забезпечила виплату пенсій громадянам України, які проживають в АР Крим

Постановою Кабінету Міністрів України від 2 липня 2014 року № 234 затверджено порядок здійснення виплати пенсій для громадян України, які проживають в АР Крим та м. Севастополі, а також громадянам України, які отримують пенсію за міжнародними договорами з пенсійного забезпечення, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України. далi...»

21.07.2014 Мінсоцполітики: Понад 17 млрд. грн. липневих пенсій профінансовано

Міністерство соціальної політики повідомляє, що на здійснення пенсійних виплат у липні вже направлено 17,4 млрд. грн. Станом на 21 липня виплату пенсій включно по 23 липня забезпечено поштовими відділеннями, включно по 22 липня - банківськими установами. далi...»

18.07.2014 Мінсоцполітики: Виплата пенсій липня відбувається своєчасно

Фінансування та виплата пенсій липня проходить відповідно до поденного графіку, з 4 по 25 число кожного місяця. Зокрема, станом на 18 липня вже профінансовано 16,4 млрд. грн. Поштові відділення та банківські установи забезпечені коштами для здійснення пенсійних виплат включно по 21 липня. далi...»

18.07.2014 Сім'ї з дітьми отримають належні їм кошти вчасно, - Мінсоцполітики

В Україні продовжується виплата І траншу державних соціальних допомог липня. Зокрема, станом на 18 липня кошти у сумі майже 2 млрд. грн., призначені для виплат малозабезпеченим сім'ям, сім'ям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства у липні перераховано поштовим відділенням та банкам. далi...»

18.07.2014 Польща приймає юних українських відпочивальників

Міністерство соціальної політики у тісній співпраці з громадськими організаціями - навіть у нинішній складній політичній та економічній ситуації - продовжує пошук нових можливостей для забезпечення якісним оздоровленням та відпочинком дітей, у тому числі за кордоном. далi...»

18.07.2014 Трудові права мобілізованих мають бути дотримані, - Мінсоцполітики

Міністерство соціальної політики спільно з Державною інспекцією з питань праці контролює дотримання трудових прав мобілізованих. Після здійснених перевірок вже поновлено на роботі 18 мобілізованих працівників підприємств у Вінницькій, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській областях та місті Києві. Про це повідомив заступник Міністра соціальної політики - керівник апарату Віктор Іванкевич. далi...»

18.07.2014 У Мінсоцполітики проведено засідання Робочої групи з питань гуманітарної допомоги при Мінсоцполітики щодо визнання вантажів та коштів гуманітарною допомогою

На виконання Закону України ,,Про гуманітарну допомогу" в Мінсоцполітики проведено засідання Робочої групи з питань гуманітарної допомоги при Мінсоцполітики за участю представників Мінфіну, Міноборони, Нацбанку, Міндоходів для прийняття узгодженого рішення щодо визнання гуманітарною допомогою вантажів та коштів. далi...»

17.07.2014 Вже профінансовано 15,1 млрд. грн. липневих пенсій, - Мінсоцполітики

Мінсоцполітики повідомляє, що станом на 17 липня вже профінансовано 15,1 млрд. грн. пенсійних виплат липня. Таким чином, поштові відділення включно по 21 липня, а також банківські установи включно по 18 липня можуть виплачувати пенсії всім, кому вони призначені. далi...»

17.07.2014 Мінсоцполітики: Виплата І траншу державних соцдопомог липня продовжується

Станом на 17 липня поштовим відділенням та банкам для виплат малозабезпеченим сім'ям, сім'ям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства перераховано 1,9 млрд. грн. Крім того, здійснено погашення заборгованості місту Слов'янськ Донецької області. далi...»

17.07.2014 Мінсоцполітики: Забезпечення зайнятості є головним завданням соціальних партнерів

Забезпечення зайнятості, зокрема, в умовах загострення політичної та економічної ситуації в країні, стало головним питанням засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради під головуванням Міністра соціальної політики Людмили Денісової. На думку учасників засідання, для стабілізації ситуації щодо зайнятості населення важливим завданням є здійснення реальних змін у структурі української економіки, забезпечення конкурентоспроможності вітчизняної продукції і її доступ на європейські та інші ринки. далi...»

Повідомлення

Про збереження місця роботи працівників, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції або залишаються у таких районах »
Заходи Уряду щодо соціального захисту населення у зв"язку з підвищенням цін та тарифів на природний газ та тепло »
Деякі види матеріального забезпечення, пільг, гарантій та послуг, встановлених законодавством для повнолітніх і неповнолітніх осіб з інвалідністю »
Перелік дитячих закладів оздоровлення та відпочинку »
Інформація для громадян щодо виявлення фактів про використання жінок, дітей під час збройних конфліктів в Луганській та Донецькій областях. »
Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс - 5 грн, єдиний номер для всіх мобільних операторів »
План діяльності Міністерства соціальної політики України на 2014–2016 роки »

Опитування

Ваше ставлення до антикорупційного законодавства Україні?
- Позитивне. Вважаю його вичерпним.
- Негативне, вважаю його недосконалим, оскільки положень, які стосуються антикорупційної діяльності забагато і вони потребують упорядкування у єдину концепцію.
- Через недостатнє висвітлення в ЗМІ положень антикорупційного законодавства вважаю його незрозумілим.
- Не знайомий(ма), вперше чую, що таке законодавство існує в державі.
- Вважаю його занадто лояльним по відношенню до "корупціонерів" ("не чесних на руку чиновників")
- Вважаю його занадто жорстким.
- Мене не цікавить дане питання.
- Не можу визначитись.
Відповісти Відповісти
результати Відповісти