Головна сторінкаГоловні новини
28.04.2016 Служба зайнятості призупинила рішення Київського центру зайнятості щодо анулювання громадянину Канади С. Шустеру дозволу на роботу в Україні

Державна служба зайнятості (Центральний апарат) призупинила дію рішення Київського міського центру зайнятості щодо анулювання дозволу на застосування праці громадянина Канади Савіка Шустера в Україні до з'ясування обставин. Таке рішення було ухвалене Центральним апаратом ДСЗ після письмового звернення С.Шустера до керівництва служби (26.04.2016 С.Шустером було подано заяву до Державної служби зайнятості (Центрального апарату) стосовно наказу Київського міського центру зайнятості від 25.04.2016 № 54). далi...»

НОВИНИ
29.04.2016 Рішенням Уряду збільшено розміри щорічної разової грошової допомоги до 5 травня

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову "Про збільшення розмірів щорічної разової грошової допомоги до 5 травня деяким категоріям громадян". Проект акта розроблено на виконання вимог протоколу Організаційного комітету з підготовки і відзначення 70-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ої річниці завершення Другої світової війни від 28 квітня 2016 року з метою підвищення соціальних виплат ветеранам війни. далi...»

29.04.2016 З травня 2016 року виплата державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та на дітей-інвалідів буде проводитись у підвищених розмірах

Законом України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" визначено право на матеріальне забезпечення за рахунок коштів Державного бюджету України та соціальний захист інвалідів з дитинства та дітей-інвалідів шляхом встановлення державної соціальної допомоги у відсотках від прожиткового мінімуму. Інвалідам з дитинства, які мають одночасно право на державну соціальну допомогу відповідно до вищевказаного Закону, на пенсію та на державну соціальну допомогу згідно із Законом України "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам", призначається за вибором інвалідів з дитинства один із видів допомоги або пенсія. При цьому, якщо інвалід з дитинства або дитина-інвалід має право на пенсію у зв'язку з втратою годувальника і державну соціальну допомогу відповідно до цього Закону, ці виплати призначаються одночасно. далi...»

29.04.2016 Урядом ухвалено постанову щодо деяких питань соціального захисту ветеранів війни та членів їх сімей

Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову "Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо виплати одноразової грошової допомоги волонтерам, добровольцям, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, та членам сімей загиблих". далi...»

28.04.2016 Кожна родина, яка не зможе самостійно сплачувати за житлово-комунальні послуги, отримає підтримку від держави

Одночасно з рішенням щодо нових цін на природний газ Урядом України ухвалене й рішення щодо удосконалення механізму надання житлових субсидій для підвищення ефективності цієї програми. У зв'язку з підвищенням цін на природний газ і теплову енергію в опалювальному сезоні 2016/2017 рр. прогнозується збільшення кількості сімей, які звернуться по призначення субсидії. далi...»

27.04.2016 Міністр соціальної політики України Андрій Рева: "Ми ліквідуємо бюрократичні бар'єри на шляху реалізації гуманітарних проектів"

26 квітня відбулася зустріч Міністра соціальної політики України Андрія Реви з делегацією Ватикану на чолі з секретарем Папської ради "Cor Unum" Джованні П`єтро Даль Тозо. У зустрічі взяли участь заступники Міністра Сергій Устименко і Віталій Мущинін, представники управлінь і відділів Мінсоцполітики, Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Ґуджеротті, єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Римсько-католицької церкви Ян Собіло, службовці Папської Ради "Cor Unum" і Апостольської Нунціатури та представник благочинної організації "Карітас". далi...»

27.04.2016 Керівництво Мінсоцполітики взяло участь у вшануванні пам"яті Героїв Чорнобиля

26 квітня 1986 року світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковної рани українському народу. Смерч чорнобильської трагедії скалічив долі та забрав здоров'я наших співвітчизників, залишивши після себе біль і порожнечу. Спливає час, а в серцях українців все ще звучить відлуння цих трагічних подій. далi...»

26.04.2016 У Мінсоцполітики відкрилася виставка художників-чорнобильців, приурочена до 30-их роковин Чорнобильської катастрофи

З нагоди 30-ої річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС у Міністерстві соціальної політики відкрилася виставка "ЧОРНОБИЛЬ. БІЛЬ. ТРИВОГА. ПАМ'ЯТАЙМО!" за участю художників-чорнобильців, членів Національної спілки художників України Жоржа Шанаєва і Юрія Дрюченка. Із червня 1986 року поїздки творчих людей до Чорнобиля стали постійними. Художники відвідували військові частини, спілкувалися з пожежниками, вертолітниками, дозиметристами, знайомилися з побутом героїв і їхнім безсмертним подвигом, який був для ліквідаторів звичайними буднями. далi...»

26.04.2016 У МІНСОЦПОЛІТИКИ ОБГОВОРИЛИ ПЕРСПЕКТИВИ РЕФОРМУВАННЯ ДЕРЖСЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

У Міністерстві соціальної політики відбулася робоча зустріч заступника Міністра Валерія Ярошенка і в.о. голови Державної служби зайнятості (центрального апарату) Сергія Кравченка зі спільною місією Програми розвитку ООН і Міжнародної організації праці. Місію очолили програмний радник регіонального центру ПРООН для країн Європи і СНД Шила Марні та спеціаліст з питань зайнятості регіонального офісу МОП у Будапешті Мауріціо Діркенс. далi...»

25.04.2016 Завершено фінансування пенсій за квітень 2016 року

25 квітня 2016 року відповідно до графіка поденного фінансування пенсійних виплат Пенсійний фонд України завершив фінансування пенсій за поточний місяць. далi...»

25.04.2016 Обліковано 1 780 245 переселенців, - Мінсоцполітики

Станом на 25 квітня 2016 року, за даними структурних підрозділів соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій, взято на облік 1 780 245 переселенців або 1 448 265 сімей з Донбасу і Криму. далi...»

22.04.2016 За бажанням пенсіонера обчислення пенсії може здійснюватись у тому числі з урахуванням заробітку за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд, - Мінсоцполітики

За бажанням пенсіонера - у разі доцільності - обчислення пенсії може здійснюватись у тому числі з урахуванням заробітку за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд. Така можливість передбачена Законом України "Про внесення змін до статті 40 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо порядку визначення заробітку для обчислення пенсії, який, як відомо, 15 квітня 2016 року набув чинності. далi...»

18.04.2016 Володимир Гройсман та Павло Розенко представили нового Міністра соціальної політики

Сьогодні у Міністерстві соціальної політики Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко представили нового очільника Мінсоцполітики. Як відомо, ним став Андрій Рева. Як повідомив Володимир Гройсман, ухвалено остаточне рішення про те, що питаннями соціальної сфери буде опікуватися Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко. „Ми вже ухвалили рішення на Уряді, що Павло Розенко буде опікуватися питаннями соціальної політики, охорони здоров’я та культури”, - сказав він. далi...»

Повідомлення

Громадське обговорення змін до наказу Мінсоцполітики від 20.01.2015 №37 »
Проведення дослідження щодо проявів фактів насильства »
Реєстр підприємств, установ, організацій України, що мають заборгованість із заробітної плати станом на 18 квітня 2016 року »
Пропозиції робочої групи щодо розподілу коштів на фінансову підтримку громадських об'єднання інвалідів та ветеранів, що мають статус всеукраїнських, на 2016 рік »
Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які знаходяться в складних життєвих обставинах »
Типовий комплект документів для оформлення житлових субсидій »
З 25 грудня 2015 року розпочнеться прийом документів від підприємств-кандидатів для виготовлення, поставки, ремонту та технічного обслуговування технічних та інших засобів реабілітації у 2016 році »
Роз'яснення Мінсоцполітики про застосування постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 № 1013 »
Виплата грошової допомоги колишнім радянським військовополоненим »
Про перенесення робочих днів у 2016 році »
Розрахунок норми тривалості робочого часу на 2009-2016 роки »