Головна сторінкаГоловні новини
02.03.2015 Розенко: Ліквідація протезних держпідприємств – не реформа, а бездумне руйнування галузі

Реформування протезної галузі має відбуватися шляхом створення на ринку конкуренції, забезпечення рівного і прозорого доступу всіх виробників до засобів, а не шляхом лобіювання інтересів приватних "фірмочок" ціною ліквідації конкурентів у вигляді держпідприємств. Про це в інтерв’ю «Дзеркалу тижня» заявив Міністр соціальної політики Павло Розенко. «Коли говорять про реформи, то я хочу побачити їх кінцеву мету. І ліквідація чотирьох державних протезних підприємств такою метою бути не може», - сказав він. далi...»

НОВИНИ
02.03.2015 Розенко зустрівся з ініціативною групою ветеранів Чорнобиля

Міністр соціальної політики України Павло Розенко разом з ініціативною групою громадських організацій ветеранів Чорнобиля обговорили нагальні питання, які турбують чорнобильців. Серед іншого, Міністр разом з активістами, розглянули можливість законодавчого урегулювання спірних норм щодо пенсійного забезпечення та пільг для чорнобильців. далi...»

02.03.2015 Розенко: Критерій для надання субсидій один – доходи родини

Завдання Міністерства соціальної політики - захистити максимальну кількість людей в умовах необхідності підвищення ціни на газ та запобігти колапсу, який може виникнути через неспроможність населення платити високу ціну. Про це під час зустрічі з представниками Світового банку та Секретаріату Енергетичного Співтовариства наголосив Міністр соціальної політики України Павло Розенко. далi...»

02.03.2015 Співчуття

Міністерство соціальної політики України, Управління профілактики соціального сирітства із сумом прийняло звістку про те, що передчасно пішов із життя заслужений працівник соціальної сфери України, беззмінний директор Волинського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді далi...»

28.02.2015 Розенко: Реформування системи надання субсидій - одна з ключових реформ у соціальній сфері

Мінсоцполітики розробило спрощену процедуру оформлення субсидій. Відповідні зміни презентував на засіданні Уряду Міністр соціальної політики Павло Розенко сьогодні, 28 лютого.Представляючи відповідні зміни на засіданні Уряду, Міністр соціальної політики Павло Розенко наголосив, що реформування системи надання субсидій - одна з ключових реформ у соціальній сфері. далi...»

27.02.2015 Відбулося перше засідання Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства в оновленому складі

Сьогодні у Мінсоцполітики під головуванням заступника Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергія Устименка відбулося перше засідання Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства в оновленому складі. У заході також взяли участь Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Аксана Філіпішина, представники центральних органів виконавчої влади, міжнародних, громадських та благодійних організацій, наукових установ. далi...»

27.02.2015 Шевченко: Ми не будемо заплющувати очі на нахабний обман інвалідів Майдану та бійців АТО, яким необхідне протезування

Перший заступник Міністра соціальної політики Василь Шевченко провів особисту зустріч із активістом самооборони Майдану Ярославом Панасюком, якому під час кривавих подій на Майдані відірвало руку. Василь Шевченко повідомив, що медико-соціальна експертна комісія (МСЕК), яку Ярослав Панасюк проходив за місцем проживання у Тернополі, кваліфікувала тяжке пошкодження як загальне захворювання, чим позбавила його отримання статусу постраждалого та можливості отримання компенсації, передбаченої чинним законодавством. далi...»

27.02.2015 Розенко: Мінсоцполітики завершує роботу над законопроектом про впровадження накопичувальної пенсійної системи

Спеціальна робоча група при Мінсоцполітики завершує роботу над законопроектом про впровадження накопичувальної пенсійної системи. Про це в інтерв’ю виданню «Власть денег» заявив Міністр соціальної політики Павло Розенко. «Сподіваємося, що його приймуть у цьому році, щоб з 1 січня 2016 документ набув чинності. На першому етапі за допомогою такого експерименту ми плануємо залучити на персональні рахунки, як мінімум, 1 млрд. грн», - сказав він. далi...»

26.02.2015 У Мінсоцполітики відбулася зустріч з представниками ОБСЄ

У Міністерстві соціальної політики України відбулася зустріч заступника Міністра соціальної політики Сергія Устименка з делегацією ОБСЄ на чолі з координатором проектів ОБСЄ в Україні Вайдотасом Вербою. Сторони обговорили питання двосторонньої співпраці та подальшої реалізації спільних проектів у соціальній сфері. далi...»

26.02.2015 Павло Розенко зустрівся з представниками Профспілки соціальної сфери

За участю Міністра соціальної політики Павла Розенка відбулася зустріч керівництва Мінсоцполітики з представниками Профспілки соціальної сфери. Учасники обговорили стан соціального партнерства в Україні та нагальні соціальні проблеми, які турбують місцеві громади. далi...»

25.02.2015 Павло Розенко провів зустріч з представниками Кредитної установи для відбудови (KfW)

Відбулася зустріч Міністра соціальної політики Павла Розенка з представниками Кредитної установи для відбудови (KfW) на чолі зі старшим проектним менеджером Департаменту з розвитку комунальної інфраструктури головного офісу банку KfW у м. Франкфурті Крістофером Ізенманном та виконавчим директором Українського фонду соціальних інвестицій Віктором Мірошніченком. далi...»

25.02.2015 Кабмін затвердив бюджет Пенсійного фонду на 2015 рік

Кабінет Міністрів України на сьогоднішньому засіданні затвердив бюджет Пенсійного фонду на 2015 рік. Про це повідомив Міністр соціальної політики Павло Розенко. "Бюджет Пенсійного фонду затверджений сьогодні на засіданні уряду. Його показники повністю співпадають з тими бюджетними призначеннями, які виділяються Пенсійному фонду України. Бюджет пенсійного фонду є збалансованим", - зазначив він. Згідно з прийнятою постановою, власні надходження до бюджету Пенсійного фонду складають 172,5 млрд грн, що на 5,2 % перевищує фактичні обсяги відповідних надходжень за 2014 рік. далi...»

25.02.2015 ЗАВЕРШЕНО ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙ ЗА ЛЮТИЙ

25 лютого 2015 року, відповідно до графіка, Пенсійний фонд України завершив фінансування пенсій за поточний місяць. далi...»

Повідомлення

Оголошення »
СТАН ДОТРИМАННЯ ПРАВ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ »
Основні заходи Уряду щодо соціальної підтримки сімей при оплаті житлово-комунальних послуг »
ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ З 1 СІЧНЯ 2015 РОКУ »
Щодо компенсаційних виплат дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи »
Проект "Модернізація системи соціальної підтримки населення України" »
З 30 грудня 2014 року розпочнеться прийом документів від підприємств-кандидатів для виготовлення, поставки, ремонту та технічного обслуговування технічних та інших засобів реабілітації у 2015 році »
Відкрито рахунки для надання допомоги  »
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції »
Облік переміщених осіб та надання їм грошової допомоги »
Виплати та гарантії, передбачені військовослужбовцям, військовозобов'язаним, резервістам та працівникам, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період »