Головна сторінкаГоловні новини
26.03.2015 Розенко: Основний ресурс Пенсійного фонду – детінізація зарплат

Міністр соціальної політики України Павло Розенко наголошує, що основним ресурсом наповнення бюджету Пенсійного фонду на сьогодні є детінізація заробітних плат. Про це він заявив в ефірі програми «Про головне» на Першому національному телеканалі. За словами Розенка, для виплат пенсій у тих розмірах, які існують сьогодні, Пенсійному фонду не вистачає близько 80 млр грн. «Якщо говорити прямо – він банкрут і без допомоги держави ця фінансова інституція просто б не існувала», - зазначив він. далi...»

24.03.2015 У Мінсоцполітики розпочинається люстраційна перевірка працівників апарату – наказ Міністра

30 березня в апараті Міністерства соціальної політики розпочинається перевірка, передбачена законом України «Про очищення влади». Відповідний наказ підписаний Міністром Павлом Розенком сьогодні, 24 березня. далi...»

НОВИНИ
27.03.2015 Розенко: Скорочення пенсій працюючим пенсіонерам – тимчасове

Міністр соціальної політики Павло Розенко сподівається, що обмеження пенсій для працюючих пенсіонерів на 15% буде зняте вже в наступному році. Таку думку він висловив в ефірі програми «Про головне» на Першому національному телеканалі. «Заходи, які доводиться вживати, в тому числі і в пенсійному забезпеченні , є важкими і непопулярними, але вони – необхідні і тимчасові, - сказав міністр. – Сподіваюся, що вже в наступному році обмеження пенсій для працюючих пенсіонерів на 15% буде зняте». далi...»

27.03.2015 РОЗЕНКО: "МІНСОЦПОЛІТИКИ ДОКЛАДАЄ ВСІХ ЗУСИЛЬ ДЛЯ РАТИФІКАЦІЇ КОНВЕНЦІЇ МОП №102"

У Мінсоцполітики відбулася зустріч Міністра соціальної політики України Павла Розенка з групою експертів Міжнародної організації праці. Йшлося про результати роботи технічної місії МОП у Києві. далi...»

27.03.2015 Мінсоцполітики: Бездомні особи матимуть право на отримання соціального житла

Кабінет Міністрів на останньому засіданні своєю постановою вніс зміни до Порядку взяття громадян на соціальний квартирний облік, їх перебування на такому обліку та зняття з нього. Мінсоцполітики ініціювало прийняття даного рішення з метою забезпечення права бездомних осіб на отримання соціального житла. За словами Міністра соціальної політики Павла Розенка, серед переліку документів, що відповідно до згаданого Порядку додаються до заяви про взяття громадян на соціальний квартирний облік, має бути довідка про місце проживання та склад сім’ї. Таку довідку на сьогодні видають підприємства та організації, що обслуговують житловий фонд. Натомість бездомні особи, як відомо, отримують притулок та реєстрацію місця проживання/перебування за юридичною адресою закладів для цієї категорії осіб, що не є житловим фондом. далi...»

26.03.2015 ДОРОЖНЯ КАРТА „ЄВРОПЕЇЗАЦІЇ” НАЦІОНАЛЬНИХ СОЦСТАНДАРТІВ БУДЕ СТВОРЕНА ЗА ПІДТРИМКИ МОП

Сьогодні, 26 березня, у Мінсоцполітики відбувся тристоронній семінар експертів технічної місії Міжнародної організації праці (МОП) спільно з представниками профільного міністерства, профспілок і Федерації роботодавців. Йшлося про допомогу українським фахівцям на шляху уніфікації національного законодавства у соціальній сфері з європейськими і світовими нормами. Заступник міністра соціальної політики з питань євроінтеграції Сергій Устименко висловив вдячність офісу Національного координатора МОП в Україні Сергія Савчука за організацію низки зустрічей делегації Міжнародної організації праці, що цими днями тривають у Києві. далi...»

26.03.2015 МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІ ПІДТРИМУЄ УКРАЇНУ В РЕФОРМУВАННІ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Про надання допомоги фахівцям Міністерства соціальної політики України у реформуванні національної системи соціального забезпечення йшлося під час зустрічі керівництва міністерства з представниками Міжнародної організації праці (МОП) 25 березня. далi...»

25.03.2015 Мінсоцполітики: Поштові відділення та банківські установи здійснюють виплати ІІ траншу державних соціальних допомог

Поштовим відділенням та банківським установам перераховано кошти ІІ траншу в сумі 93,4 млн гривень для виплати державних соціальних допомог сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової допомоги дітям та допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу за березень. далi...»

25.03.2015 Пенсії науковим працівникам після звільнення з роботи не зменшаться

З 1 квітня 2015 року набувають чинності зміни до законодавства щодо виплати пенсій «науковим» пенсіонерам у період роботи. далi...»

25.03.2015 У Мінсоцполітики розпочалося засідання експертної місії з питання розвитку системи соціального захисту

Сьогодні у Мінсоцполітики розпочалося засідання експертної місії в рамках проекту ТАІЕХ з питання розвитку системи соціального захисту за участю фахівців Мінсоцполітики і представників Польщі та Фінляндії, яке триватиме три дні. Відкриваючи зібрання, перший заступник Міністра соціальної політики Василь Шевченко насамперед подякував міжнародній спільності за підтримку України у цей складний для неї час. далi...»

25.03.2015 СЕРГІЙ УСТИМЕНКО ПРОВІВ ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ WORLD CHILDHOOD FOUNDATION

Відбулась зустріч заступника Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергія Устименка з делегацією Всесвітнього дитячого фонду. На заході були присутні представники Мінсоцполітики - директор Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Руслан Колбаса, начальник Управління профілактики соціального сирітства Ірина Пінчук та делегати Всесвітнього дитячого фонду, а саме: заступник Генерального секретаря Всесвітнього дитячого фонду Холмберг Брітта, Регіональний менеджер проектів Всесвітнього дитячого фонду Драгборг Сюзанна та інші. далi...»

25.03.2015 Мінсоцполітики: ФАХІВЦІ СЛУЖБ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ САМІ ЗВЕРТАТИМУТЬСЯ ДО ГРОМАДЯН, ЯКІ БАЖАЮТЬ ОТРИМАТИ СУБСИДІЮ

Про це повідомив Директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко в ефірі Еспресо TV. Музиченко нагадав, що Національною комісією, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) прийнято рішення про суттєве підвищення з 1 квітня 2015 року тарифів на природний газ, електричну та теплову енергію для населення. У зв’язку з цим особливої актуальності набуває питання належного соціального захисту громадян. далi...»

25.03.2015 Мінсоцполітики: УКРАЇНА РУХАЄТЬСЯ ДО СТАНДАРТІВ ЄС У ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

25 березня у Міністерстві соціальної політики України продовжилася робота експертної місії Європейського Союзу з питань протидії торгівлі людьми. Представники Міністерства внутрішніх справ України, Держприкордонслужби, Генеральної прокуратури нашої держави, Служби безпеки України обговорили результати роботи зазначених відомств з реалізації державної політики боротьби з торгівлею людьми. далi...»

25.03.2015 Розенко: Реформа системи субсидій – одна з наймасштабніших реформ у соціальній політиці за останні роки

«Реформа системи субсидій - одна з наймасштабніших реформ у соціальній політиці за останні роки. Вона буде простою, зрозумілою, дебюрократизованою і безконтактною. Людям більше не доведеться кланятися чиновникам чи стояти у довжелезних чергах», – заявив в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі «ZIK» Міністр соціальної політики України Павло Розенко. далi...»

Повідомлення

Потреби у гуманітарній допомозі  »
СТАН ДОТРИМАННЯ ПРАВ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ »
Реформа системи надання житлових субсидій населенню »
ПРООН допоможе у створенні робочих місць для переміщених осіб (прийом заявок) »
Оголошення »
ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ З 1 СІЧНЯ 2015 РОКУ »
Щодо компенсаційних виплат дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи »
З 30 грудня 2014 року розпочнеться прийом документів від підприємств-кандидатів для виготовлення, поставки, ремонту та технічного обслуговування технічних та інших засобів реабілітації у 2015 році »
Відкрито рахунки для надання допомоги  »
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції »
Облік переміщених осіб та надання їм грошової допомоги »