Головна сторінка

Контакт центр:
0-800-503-753Телефон "гарячої лінії":
0-800-501-892Головні новини
17.12.2014 Ми будемо відстоювати програми підтримки всеукраїнських громадських об'єднань інвалідів, - Павло Розенко

"Ми будемо відстоювати програми підтримки всеукраїнських громадських об'єднань інвалідів, щоб не допустити їх скорочення чи закриття", - на цьому наголосив Міністр соціальної політики Павло Розенко під час зустрічі з керівниками Українського товариства сліпих Владиславом Більчичем та Українського товариства глухих Юрієм Максименком. далi...»

НОВИНИ
17.12.2014 З Нового року стартує всеукраїнський конкурс "Охорона праці - очима дітей"

З Нового року стартує всеукраїнський конкурс "Охорона праці - очима дітей". Він проходитиме у два етапи: перший (відбірковий) відбудеться на регіональному рівні в січні-березні 2015 року, другий (фінальний) - у квітні. Саме тоді й будуть визначені переможці у трьох вікових групах учасників: від 6 до 10 років; від 11 до 14 років; від 15 до 18 років. Учасниками конкурсу є учні, вихованці загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів. далi...»

17.12.2014 Українські фахівці спільно з представниками міжнародної спільноти обговорили зусилля України в напрямку протидії торгівлі людьми

Мінсоцполітики спільно з Представництвом Міжнародної організації з міграції в місті Києві провело круглий стіл з обговорення зусиль України в напрямку протидії торгівлі людьми. Захід проведено в рамках візиту в Україну делегації Конгресу Сполучених Штатів Америки у складі 12 конгресменів. Участь у заході також взяли представники Міністерства внутрішніх справ, Генеральної прокуратури, та Міністерства закордонних справ України. далi...»

16.12.2014 Найближчими днями до України надійде гуманітарна допомога з Республіки Польща, - Мінсоцполітики

Сьогодні відбулася зустріч Міністра соціальної політики України Павла Розенка з Міністром закордонних справ Республіки Польща паном Гжегожем Схетина і Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Польща в Україні паном Генриком Літвіном. Під час зустрічі обговорено питання надання Польщею гуманітарної допомоги (40 вантажівок) для переселенців з Донбасу, які зараз перебувають у Харківській області. далi...»

16.12.2014 Мінсоцполітики сприяє налагодженню співпраці між державою та громадськістю

На початку грудня за спільної ініціативи Міністерства соціальної політики і Громадської ради при МСПУ при взаємодії з Організацією з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) та за сприяння Адміністрації Президента України відбулися тренінги на тему "Сприяння розробці стратегічно-нормативної бази взаємодії між Урядом та організаціями громадянського суспільства в Україні". Тренінги проводилися у Львові, Одесі та Дніпропетровську. далi...»

16.12.2014 Мінсоцполітики: Обліковано більше 640 тис. переселенців

Станом на 15 грудня 2014 року органами соціального захисту населення взято на облік 642 358 переселенців з Донбасу та Криму, що становить 433 395 сімей. далi...»

16.12.2014 Норвезька рада у справах біженців готова надати підтримку Україні у вирішенні гуманітарних питань

Норвезька рада у справах біженців (НРСБ), заснована у 1946 році, є неурядовою гуманітарною організацією Королівства Норвегія – має намір вже найближчим часом відкрити своє представництво в Україні і розгорнути широку роботу з надання допомоги переселенцям зі східних регіонів, а також тим, хто й досі перебуває в зоні збройного конфлікту. Про це поінформував регіональний директор НРСБ Рахман Шихмаммадов заступника Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергія Устименка під час зустрічі, що відбулася у Мінсоцполітики. далi...»

16.12.2014 Новий Трудовий кодекс має бути готовий у лютому, - Павло Розенко

Кінцевий варіант нового Трудового кодексу України планується підготувати до лютого 2015 року. Про це в ефірі "Громадського" розповів Міністр соціальної політики Павло Розенко. "Трудового кодексу ще немає. Є безумовна база, від якої ми можемо відштовхнутися. Є база - трудовий кодекс, який був внесений і вже пройшов перше читання. Там є багато позицій, які мене не влаштовують", - сказав він. далi...»

16.12.2014 Співчуття

Колектив Міністерства соціальної політики України, поділяючи горе і біль тяжкої втрати, висловлює співчуття родині та близьким Селіхова Михайла Ігнатовича з приводу його смерті. далi...»

15.12.2014 Триває виплата пенсій грудня

Станом на сьогодні профінансовано майже 13 млрд грн пенсійних виплат грудня. Забезпечено фінансування пенсій поштовим відділенням до 17 грудня, установам банків - до 16 грудня включно. далi...»

15.12.2014 Профінансовано 90% від потреби І траншу державної соціальної допомоги сім'ям з дітьми

Станом на 15 грудня 2014 року поштовим відділенням та банківським установам перераховано майже 2,9 млрд грн для виплати державної допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової допомоги дітям І траншу грудня. далi...»

15.12.2014 Треба чітко розуміти: реформи будуть проведені, іншого варіанту просто немає, - Павло Розенко

"Розумію, що є величезні очікування в суспільстві щодо проведення реформ в Україні. Але дуже часто ці очікування перетворюються в ілюзію на тему: от сьогодні ми проголосуємо за реформи (закон) і завтра вже будемо жити в Європі, із відповідним рівнем і якістю життя", - зазначив Міністр соціальної політики Павло Розенко на своїй сторінці у Facebook. далi...»

12.12.2014 Мінсоцполітики спільно з волонтерами вирішуватиме питання переселенців, - Павло Розенко

"Наша зустріч сьогодні перша, але не остання. Ми будемо зустрічатися щотижня, говорити про проблеми, про те, що ми можемо зробити для наших переселенців", - на цьому наголосив Міністр соціальної політики Павло Розенко під час зустрічі з представниками волонтерських ініціатив та громадських організацій, які займаються питаннями вимушених переселенців з Криму та Донбасу. У зустрічі взяли участь представники громадської організації "КолоВорот", Центру громадянської просвіти "Альменда", громадської ініціативи "Крим SOS", громадської організації "Донбас SOS", Донецької обласної громадської організації "Комітет громадського захисту", благодійної організації "Кожен може" та інші. далi...»

Повідомлення

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції »
Удосконалений порядок призначення житлових субсидій, що діятиме з 1 жовтня »
Дорожня карта для вирішення питань постановки на облік та надання адресної допомоги »
Дорожня карта для людей, переміщених в межах України »
Дорожня карта для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб »
Дорожня карта. Як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам »
Виплати та гарантії, передбачені військовослужбовцям, військовозобов'язаним, резервістам та працівникам, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період »
Заходи Уряду щодо соціального захисту населення у зв"язку з підвищенням цін та тарифів на природний газ та тепло »
Інформація для громадян щодо виявлення фактів про використання жінок, дітей під час збройних конфліктів в Луганській та Донецькій областях. »