Головна сторінкаНОВИНИ
03.10.2016 До уваги користувачів веб-сайту Мінсоцполітики!

З 1 жовтня 2016 року запущено новий веб-сайт Міністерства. далi...»

30.09.2016 Звернення Міністра соціальної політики України Андрія Реви з нагоди Міжнародного дня громадян похилого віку,

Шановні наші батьки та матері, дідусі та бабусі! Дорогі друзі! Усі ті, хто був завжди поруч нас, розділяв нашу радість та підтримував у часи печалі, хто будував для нас майбутнє та стояв на сторожі миру і спокою! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня громадян похилого віку, що відзначається 1 жовтня! Нехай цей день осені буде для вас справжнім святом заслуженого визнання і турботи. далi...»

30.09.2016 У Києві відкрилася Всеукраїнська виставка творчих робіт людей похилого віку „Розкриваючи крила”

Сьогодні у Києві, у Центральному будинку офіцерів, урочисто відкрилася Всеукраїнська виставка творчих робіт людей похилого віку „Розкриваючи крила”, яка триватиме три дні – до 3 жовтня 2016 року. У церемонії відкриття взяли участь представники Міністерства соціальної політики, Міністерства оборони, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, Київської міської державної адміністрації. Вітаючи присутніх з цією подією, яка відбувається напередодні Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін наголосив, що це – ще одна нагода нагадати всім про обов’язок кожного проявляти турботу і милосердя до людей поважного віку. далi...»

30.09.2016 Українські діти відпочиватимуть та оздоровлюватимуться у Шотландії

Сьогодні група юних українців разом із супроводжуючими відлетіла до Великобританії на оздоровлення та відпочинок. Поїздка стала можливою завдяки докладеним спільним зусиллям Департаменту оздоровлення та санаторно-курортного лікування Мінсоцполітики, Консульства України в Шотландії (м. Едінбург) та фінансовій підтримці агропромхолдингу "Астарта-Київ". далi...»

30.09.2016 Напередодні Дня усиновлення представники Мінсоцполітики відвідали з подарунками сім'ю патронатних вихователів та дитячий будинок сімейного типу

Напередодні Дня усиновлення заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Устименко відвідав сім'ю патронатних вихователів Кузнецових та дитячий будинок сімейного типу Батурських. Лариса Петрівна та Сергій Миколайович Кузнєцови є успішними батьками трьох вже дорослих власних дітей, а з грудня 2012 року надають послуги патронату для дітей м. Києва. За цей період під патронат до Кузнєцових тимчасово було влаштовано 13 дітей, які за різних обставин не могли проживати зі своїми батьками. далi...»

30.09.2016 Звернення Міністра соціальної політики України Андрія Реви з нагоди Дня усиновлення

Шановні діти і батьки! Щиро вітаю з Днем усиновлення всіх причетних до цього порівняно молодого свята: усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників, працівників служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді. далi...»

29.09.2016 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення.

30 вересня в Україні відзначається День усиновлення. З метою популяризації сімейних форм виховання і насамперед усиновлення як найбільш пріоритетної та захищеної форми влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, Мінсоцполітики спільно зі службами у справах дітей, громадськими, благодійними, іншими організаціями та установами заплановано проведення ряду заходів. далi...»

29.09.2016 Розпочато виконання Генеральної угоди на 2016-2017 роки.

Сторонами соціального діалогу розпочато виконання Генеральної угоди на 2016-2017 роки. Так, пунктом 2.94 Угоди передбачено зобов'язання сторін провести до 1 жовтня консультації щодо відновлення щорічного (з 1 березня) перерахунку щомісячних страхових виплат для потерпілих на виробництві та можливості підвищення мінімального розміру допомоги по безробіттю для застрахованих осіб. далi...»

29.09.2016 30 вересня 2016 року відбудеться відкриття Всеукраїнської виставки творчих робіт людей похилого віку "Розкриваючи крила"

30 вересня 2016 року об 11:00 в рамках святкування Міжнародного дня людей похилого віку відбудеться відкриття Всеукраїнської виставки творчих робіт людей похилого віку "Розкриваючи крила". У заході візьмуть участь заступник Міністра соціальної політики України Віталій Мущинін, представники Міністерства оборони України, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, заступник Київського міського голови Микола Поворозник. далi...»

28.09.2016 Презентовано проект порядку організації психологічної реабілітації та психосоціального супроводу учасників АТО та деяких інших категорій населення

28 вересня 2016 року відбулась Презентація проекту порядку організації психологічної реабілітації та психосоціального супроводу учасників антитерористичної операції та деяких інших категорій населення. Ініціатором та організатором заходу виступило Міністерство соціальної політики України. далi...»

28.09.2016 Субсидії на опалювальний період призначатимуться у жовтні

Якщо сім'я подала документи на оформлення субсидії і на неопалювальний період вона не призначена, підстав для хвилювання не повинно бути. Розрахунок розміру субсидій на опалювальний період 2016-2017рр. проводитиметься після початку опалювального періоду, який в Україні зазвичай починається після 1 жовтня. Про це заявляє Міністр соціальної політики Андрій Рева. далi...»

27.09.2016 Три бійці АТО отримали допоміжні пристрої до протезних виробів в рамках проекту Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації

27 вересня 2016 року відбулась урочиста церемонія передачі допоміжних пристроїв до протезних виробів компанії Ottobock, придбаних для трьох учасників АТО за кошти НАТО в рамках проекту Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації. В церемонії взяли участь п. Іванна Климпуш-Цинцадзе - Віце-прем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергій Устименко, Артура Дерев'янка - Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Марк Опгенорт - заступник директора Офісу зв'язку НАТО в Україні, Фредерік Пежо - керівник секції Трастових фондів Агенції НАТО з підтримки та постачання (NSPA). далi...»

Повідомлення

ГЕНЕРАЛЬНА УГОДА про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні »
29 вересня 2016 року розпочинається прийом документів визначених наказом Міністерства від 09.08.2016 № 871  »
Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які знаходяться в складних життєвих обставинах »
Щодо застосування окремих положень Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VІІІ "Про державну службу"  »
Оголошується набір слухачів на реабілітацію до Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів »
Проведення Всеукраїнського конкурсу на офіційне найменування та логотип ДП "Український дитячий центр "Молода гвардія" »
Громадське обговорення змін до наказу Мінсоцполітики від 20.01.2015 №37 »
Проведення дослідження щодо проявів фактів насильства »
Пропозиції робочої групи щодо розподілу коштів на фінансову підтримку громадських об'єднання інвалідів та ветеранів, що мають статус всеукраїнських, на 2016 рік »
Типовий комплект документів для оформлення житлових субсидій »
Державна допомога особам, депортованим за національною ознакою »