Головна сторінкаНОВИНИ версія для друку
Три бійці АТО отримали допоміжні пристрої до протезних виробів в рамках проекту Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації

27 вересня 2016 року відбулась урочиста церемонія передачі допоміжних пристроїв до протезних виробів компанії Ottobock, придбаних для трьох  учасників АТО за кошти НАТО в рамках проекту Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації.

В церемонії взяли участь п. Іванна Климпуш-Цинцадзе – Віце-прем’єр-міністр  України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергій Устименко, Артур Дерев’янко – Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Марк Опгенорт – заступник директора Офісу зв’язку НАТО в Україні,   Фредерік Пежо – керівник секції Трастових фондів Агенції НАТО з підтримки та постачання (NSPA).

В своєму виступі Сергій Устименко зазначив: «Хочу подякувати всім нашим партнерам, хто причетний до сьогоднішньої події. Ми не зупиняємось на досягнутому, розробляємо нові заходи та нові проекти. Мінсоцполітики відкрите для потреб і побажань учасників АТО».

Нагадаємо, що в серпні цього року було здійснено закупівлю допоміжних пристроїв-насадок (спеціальних гачків) “Axon Hook” та захисних оболонок (рукавичок) “Axon Skin Prosthesis Glove на суму 32 000 євро для протезно-ортопедичних виробів. Ці пристрої отримали Дмитро Коваленко, Олександр Бродюк, Вячеслав Хільчишин, які постраждали   під час бойових дій на Сході України, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.

 

Довідково: Axon Hook забезпечує універсальність протезу та застосування всіх видів хватів. Ця насадка забезпечує виконання роботи, яка вимагає підвищеної точності (робота голкою), забезпечує міцність хвату (робота викруткою, долотом, молотком тощо), дозволяє міцно тримати предмети з різних матеріалів та різноманітних форм, що дозволяє освоїти повний спектр дрібної моторики верхніх кінцівок та допомагає виконувати всі можливі маніпулятивні рухи, починаючи від ремонтних робіт до вирішення побутових питань.