Головна сторінкаНОВИНИ версія для друку
Українські діти відпочиватимуть та оздоровлюватимуться у Шотландії

Сьогодні група юних українців разом із супроводжуючими відлетіла до Великобританії на оздоровлення та відпочинок. Поїздка стала можливою завдяки докладеним спільним зусиллям Департаменту оздоровлення та санаторно-курортного лікування Мінсоцполітики, Консульства України в Шотландії (м. Едінбург) та фінансовій підтримці агропромхолдингу «Астарта-Київ».

До складу групи увійшли 20 дітей віком від 10 до 16 років з різних областей України - Вінницької, Житомирської, Полтавської, Тернопільської, Черкаської, Кіровоградської, Чернігівської та Дніпропетровської - із сімей, де один з батьків загинув або був важко поранений під час проведення АТО.

Їх відпочинок проходитиме в країні мальовничих гір, вкритих вереском, глибоких і льодових гірських озер, які широко розкинулися серед казкових замків у гостинній Шотландії.

З української сторони організатором поїздки виступила громадська організація «Ріка Життя» при підтримці Міністерства соціальної політики України, з шотландської сторони – благодійний фонд «Dnipro Kids Appeal Charity».

Міністерство соціальної політики висловлює щиру вдячність усім партнерам, небайдужим до долі та здоровя українських дітлахів.