Головна сторінкаПрес-центр »  Архів новин »  2014 версія для друку
Програма стабілізації зайнятості дозволить створити в Східних регіонах 300 тисяч нових робочих місць

Міністерством соціальної політики розроблено проект Програми створення робочих місць та стабілізації зайнятості в Донецькій та Луганській областях до 2017 року. Документ передбачає реалізацію комплексу заходів, спрямованих на відновлення об’єктів інфраструктури та житла, забезпечення сприятливих умов для розвитку економіки регіонів, сприяння працевлаштуванню осіб, які втратили роботу, в тому числі вимушених переселенців, розвиток державно-приватного партнерства у сфері зайнятості. 

Очікується, що в результаті реалізації Програми до кінця 2017 року в Донецькій області буде створено щонайменше 200 тисяч нових робочих місць, у Луганській – щонайменше 100 тисяч. Відновлення ринку праці в регіонах, постраждалих від збройного конфлікту, є одним з головних пріоритетів діяльності Мінсоцполітики.    

На сьогодні проект Програми опрацьовується 15 центральними органами виконавчої влади, Донецькою та Луганською облдержадміністраціями та представниками громадськості. Міністерство соціальної політики закликає громадськість активніше долучатися до розробки документу та очікує на пропозиції від профільних громадських організацій та експертного середовища. Програма має стати дієвим планом дій, який дозволить спільними зусиллями забезпечити мешканців Сходу робочими місцями після завершення антитерористичної операції.

 

Проект Програми 

 

Заходи зі сприяння створенню робочих місць та стабілізації зайнятості у Донецькій та Луганській областях (додаток до проекту Програми)