Головна сторінкаПроекти нормативно-правових актів версія для друку
Проект наказу Мінсоцполітики та Мінюсту

Міністерство соціальної

політики України

Міністерство юстиції

України

 

 

Н А К А З

 

м. Київ

_________________________                                                                        ________________________

 

 

Про внесення зміни до Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників

 

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство соціальної політики України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року № 389 (зі змінами), та пункту 9 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року № 359  (зі змінами),

 

НАКАЗУЄМО:

 

1. Доповнити Інструкцію про порядок ведення трудових книжок працівників, затверджену наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України              від 29 липня 1993 року № 58, зареєстровану в Міністерстві юстиції України   17 серпня 1993 року за № 110 (зі змінами), пунктом 5.6. такого змісту:

„5.6. Дублікат трудової книжки також може бути виданий за новим місцем роботи у зв’язку з відсутністю доступу до трудової книжки працівника внаслідок надзвичайної ситуації, передбаченої Кодексом цивільного захисту, або проведення антитерористичної операції на території, де проживав працівник, на підставі заяви працівника та інформації оперативного штабу, створеного при органі виконавчої влади, що підтверджує виникнення відповідної ситуації на цій території.

У разі відновлення доступу до трудової книжки записи з дублікату про місце роботи переносяться до трудової книжки. При цьому на першій сторінці дублікату робиться надпис: „Дублікат анульовано”, посвідчується печаткою роботодавця за останнім місцем роботи працівника та повертається його власнику”.

 

2. Департаменту ринку праці та зайнятості (Зінкевич Н. І.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

 

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників міністрів згідно з розподілом обов'язків.

 

 

Міністр соціальної політики України

 

Міністр юстиції України

 

______________Л. Денісова

 

____________П. Петренко