Головна сторінкаНОВИНИ версія для друку
Василь Шевченко: Видання інформаційної брошури для учасників АТО щодо їхніх прав - це соціально важлива для нашої держави ініціатива

Інформаційну брошуру „На допомогу захисникам Батьківщини: права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація” було сьогодні презентовано під час прес-брифінгу, який відбувся в Українському кризовому медіа-центрі за участю представників Мінсоцполітики, Національної гвардії України, Генерального штабу Збройних Сил України, американської консалтингової компанії Financial Markets Internatoinal, Inc. (FMI) та Ініціативної групи юристів і адвокатів АТО.

Як наголошувалося під час заходу, брошуру було розроблено за підтримки Міністерства соціальної політики та компанії FMI групою українських юристів та адвокатів, які надають безоплатну юридичну допомогу бійцям.

„Роботу здійснено величезну, об’єднано зусилля багатьох відомств. І результат маємо вагомий, адже вдалося в одному виданні сконцентрувати всю інформацію, яка, безумовно, є вкрай необхідною та, сподіваємося, буде корисною для захисників нашої Вітчизни, підготувати для них таку своєрідну дорожню карту щодо їхніх прав. Хочу подякувати всім, хто доклав до цього зусиль, і, зокрема, нашим американським партнерам за фінансову підтримку”, - зазначив перший заступник Міністра соціальної політики Василь Шевченко.

Вік також поінформував, що сьогодні на Донеччину вирушила робоча група Міністерства, яка допомагатиме на місці налагоджувати соціальну політику і виправляти деякі неузгодженості. Тож, за словами заступника Міністра, певну кількість примірників вже найближчим часом буде обовязково розповсюджено у цьому регіоні, а потім і в інших.

„Інформаційна брошура для учасників АТО охоплює всі юридичні питання. пов’язані зі статусом учасника бойових дій. Це перша настільки повна та актуальна брошура з цієї тематики серед тих, що були розроблені в Україні, вона містить детальні і конкретні інструкції, вичерпні переліки потрібних документів. Для нашої держави – це соціально важлива ініціатива, адже учасники бойових дій, як правило, не достатньо знають свої права, а отже, належать до вразливої частини українського суспільства”, - підкреслив Василь Шевченко.

Із текстом брошури можна ознайомитись тут