Головна сторінкаНОВИНИ версія для друку
30 вересня в Україні відзначається День усиновлення.

30 вересня в Україні відзначається  День усиновлення.

З метою популяризації сімейних форм виховання і насамперед усиновлення як найбільш пріоритетної та захищеної форми влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, Мінсоцполітики спільно зі службами у справах дітей, громадськими, благодійними, іншими організаціями та установами  заплановано проведення ряду заходів.

30 вересня з 11:00 до 13:00 на Поштовій  площі  відбудеться флешмоб за участю дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців інтернатних закладів „Ми чекаємо на маму і тата”. Акція організована Міністерством соціальної політики за підтримки БФ „Розвиток України”. Також для дітей-учасників акції буде організована безкоштовна прогулянка по Дніпру (за сприяння Київського річкового порту) та екскурсія до зоопарку (Київський зоопарк).

            30 вересня з 18.00 до 22.00 у парку ім. Тараса Шевченка (вул. Терещенківська, 24) відбудеться акція до Дня усиновлення “Кожна дитина має батьків. Просто не всі ще зустрілися ” (БФ «Зміни одне життя – Україна»).

 

Запрошуємо представників ЗМІ до висвітлення заходів.